پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44842731 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22087222
کد خبر : 146838 تاریخ ثبت : 1396/2/10 10:49 نظرات تایید شده : 0

۱۰ متخصص جدید در بیمارستان کنگان

خلیج فارس: رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان گفت: ۱۰ متخصص جدید در بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان جذب شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حسن حیدری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و همچنین کادر بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان ارائه خدمات بیشتر و بهتر برای مردم است.

وی گفت: در همین راستا، این دولت با اجرای طرح بزرگ نظام سلامت، گامی بزرگ و موثر را برای رضایت‌مندی مردم برداشته که نتایج آن نیز بسیار رضایت‌بخش بوده است.

حیدری خاطرنشان کرد: تعداد پزشکان متخصص بیمارستان امام خمینی( ره) در آغاز طرح تحول نظام سلامت کمتر از ۱۰ نفر بود، اما با اجرای طرح نظام سلامت، تعداد پزشکان متخصص ما در این مرکز درمانی به ۳۸ نفر( تا پایان سال ۹۵) رسید.

وی اظهار داشت: جدیدا نیز بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اقدام به جذب ۳ متخصص داخلی، ۵ متخصص طب اورژانس، یک متخصص بیهوشی و یک متخصص اطفال کرده است که انشاءالله موجبات رضایتمندی بیشتر مراجعین را فراهم خواهد آورد.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان یادآور شد: از ابتدای ماه آینده نیز یک متخصص مغز و اعصاب جذب بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان خواهد شد. هم اکنون اکثر این پزشکان در بیمارستان حاضر شده و در حال ارائه خدمات هستند.

 کلمات کلیدی خبر : کنگان