پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1623757 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2616128
کد خبر : 146256 تاریخ ثبت : 1396/2/4 19:01 نظرات تایید شده : 11
با قهرمانی در لیگ آزادگان؛

بازگشت استان بوشهر به لیگ برتر/ پارس جنوبی جم مقتدرانه صعود کرد+ تصاویر

خلیج فارس: پارس جنوبی جم یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ آزادگان، قهرمانی اش در این رقابت ها را قطعی کرد و راهی لیگ برتر فوتبال ایران شد.

خلیج فارس: پارس جنوبی جم یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ آزادگان، قهرمانی اش در این رقابت ها را قطعی کرد و راهی لیگ برتر فوتبال ایران شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در هفته 33 لیگ آزادگان، جمی ها میهمان استقلال اهواز بودند که در پایان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسیدند. گل های این تیم توسط احسان تأییدی (35) و مجتبی لطفی (44) به ثمر رسید.

با توجه به شکست سپیدرود رشت و تساوی ملوان انزلی یم های دوم و سوم لیگ، پارس جنوبی جم یک قهرمانی اش را قطعی کرد. ضمن اینکه تاکنون بهترین دفاع و کمترین شکست را در این رقابت ها به نام خود ثبت کرده است.

این تیم که توسط منطقه ویژه پارس در عسلویه حمایت می شود، سال گذشته با مربیگری مهدی پاشازاده به لیگ آزادگان صعود کرد و این فصل مهدی تارتار را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشت که موفق شد در همین سال نخست راهی لیگ برتر شود.

جمی ها اگرچه هدف خود در این فصل را بقا در لیگ و سپس قرارگیری در جمع تیم های بالای جدول قرار داده بودند، با عملکرد امیدوارکننده ای که از خود نشان دادند، به تدریج در قواره یک مدعی صعود نمایان شده و از هفته گذشته با پیروزی مقابل ملوان انزلی، صدر جدول را در اختیار گرفتند.

پس از صعود شاهین بوشهر به نهمین دوره لیگ برتر در سال 88 که تنها برای سه فصل ادامه داشت، پارس جنوبی جم بازگشت دوباره فوتبال استان به بالاترین رده فوتبالی کشور محسوب می شود که امید می رود با برنامه ریزی و مدیریت مناسب، حضوری آبرومندانه در لیگ برتر ثبت شده و زمینه استفاده از ظرفیت های فوتبال استان هم در قالب آن فراهم شود.

 کلمات کلیدی خبر : لیگ برتر پارس جنوبی جم