پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32120083 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51413593
کد خبر : 146239 تاریخ ثبت : 1396/2/4 17:53 نظرات تایید شده : 0

فتح‌الله‌زاده برای استقلال شرط گذاشت

خلیج فارس: وزیر ورزش با علی فتح الله زاده به عنوان یکی از گزینه‌های سرپرستی باشگاه استقلال صحبت کرد. نکته قابل توجه در این مذاکره شروطی است که فتح الله زاده برای سرپرستی باشگاه استقلال گذاشته است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا؛ عملکرد مدیریتی باشگاه استقلال و اختلاف فاحش اعضای هیئت مدیره این باشگاه تغییرات مدیریتی استقلال را جدی کرده است تا وزیر ورزش برای انتخاب سرپرست جدید این باشگاه مذاکراتی را با گزینه های مورد نظرش داشته باشد.
 
در حال حاضر دو گزینه جدی مدیریت باشگاه استقلال علی فتح الله زاده و محمد حسین قریب هستند که مذاکرات جدی تر وزارت با فتح الله زاده انجام گرفته است هر چند که به دلایل مصلحتی باشگاه استقلال این مسئله از سوی طرفین مورد تکذیب قرار گرفته اما نکته مهم در این خصوص شروطی است که فتح الله زاده برای حضور در باشگاه استقلال قرار داده.
 
وی با توجه به مشکلات مالی استقلال یکی از شروط خود برای تصدی سرپرستی باشگاه استقلال را انتخاب سه عضو هیئت مدیره این باشگاه را با نظر شخصی خود گذاشته است.فتح الله زاده مدعی شده در صورتی که سه عضو هیئت مدیره را با نظر شخصی اش انتخاب کند می تواند بخش زیادی از مشکلات مالی این باشگاه را رفع و به در آمد زایی استقلال نیز کمک کند.
 
فتح الله زاده در بخش دیگری از صحبت های خود اعلام کرده به ما فرصت دهید تا خودمان برای باشگاه استقلال در آمد زایی کنیم. او مدعی شده که می تواند در آمد استقلال را در فرصت سه ساله به چند برابر برساند تا نیازی به کمک وزارت نباشد.
 
وی شروط خود را در صحبت با سلطانی فر عنوان کرده که در صورت تایید وزیر ورزش فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب می شود. شروطی که هنوز وزیر ورزش واکنش خاصی نسبت به آن نشان نداده است.
 
در خصوص این مذاکرات شنیده می شود نظر فتح الله زاده به حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال است تا در صورت انتخاب وی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال همکاری منصوریان با این تیم ادامه داشته باشد. این در حالی است که طرفین در نیم فصل اول با یکدیگر به مشکل خورده بودند که در نهایت سوتفاهمات رفع شد تا فتح الله زاده و منصوریان حداقل الان در ظاهر رابطه خوبی با یکدیگر داشته باشند.