پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21477503 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19842100
کد خبر : 146201 تاریخ ثبت : 1396/2/4 12:50 نظرات تایید شده : 0

دهباشی: مستند روحانی را نمی‌سازم

خلیج فارس: حسین دهباشی مستندساز، فعال فرهنگی و پژوهشگر است. او مستندهای انتخاباتی حسن روحانی را در انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته کارگردانی کرده بود.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شده است. صداوسیمای جمهوری اسلامی نیز در این میان برنامه‌های متنوعی را برای ارتباط نامزدها با مردم تدارک دیده است.
 
 دهباشی: مستند روحانی را نمی‌سازم

مناظره‌های زنده، گفت‌وگو در شبکه‌های مختلف، برنامه‌‌های رادیویی و ... از جمله بخش‌های مختلفی است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می‌توانند برای تبلیغ برنامه‌های خود استفاده کنند، در این میان مستندهای انتخاباتی هم وجود دارد که در دوره‌های گذشته، جذابیت بالایی برای مردم داشته است.

هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند دو مستند را برای پخش در سیمای جمهوری اسلامی تهیه کند. در سال‌های گذشته کارگردان‌های مطرحی چون مجید مجیدی، کمال تبریزی، فریدون جیرانی، بهروز شعیبی، جواد شمقدری و ... مستندهای انتخاباتی را ساخته‌اند.

حسین دهباشی عضو سابق ستاد انتخاباتی حسن روحانی و کارگردان مستندهای تبلیغاتی او در گفتگو با تسنیم تأکید کرد که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری،‌ مستند هیچ‌کدام از نامزدهای انتخابات را نمی‌سازد.

دهباشی پس از استقرار دولت تدبیر و امید به‌مرور تبدیل به یکی از منتقدان جدی رئیس جمهور روحانی شد. او در ادامه گفت: گمان نکنم در آینده مستند انتخاباتی کسی را بسازم.
 
کلمات کلیدی خبر : سیاست انتخاباتی دهباشی
-->