پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3795648 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8896299
کد خبر : 145699 تاریخ ثبت : 1396/1/31 19:07 نظرات تایید شده : 0

پرداخت خسارت کیوی و مرکبات تنکابنی‌ها

خلیج فارس: فرماندار ویژه تنکابن گفت:دولت خسارت کیوی و مرکبات تنکابنی‌ها در برف ۹۵ را پرداخت کرد.

به گزارش ایسنا، سید امیر حسینی جو در نخستین جلسه شورای اداری سال ۹۶ تنکابن به خسارت وارده به بخش کشاورزی شهرستان تنکابن در برف ۹۵ اشاره و خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دولت هیچ برنامه‌ای برای خرید تصمینی کیوی نداشت حدود به ۱۰ هزار تن از کیوی‌های بدون استفاده را خریداری و ۱۰۰ درصد مبلغ آن را نیز به کشاورزان پرداخت کرد.
 
معاون استاندار مازندران گفت: دولت در بخش مرکبات نیز یک میلیون و ۲۷۱ هزار کیلوگرم مرکبات را برای کنسانتره خریداری کرد که تاکنون ۶۰ درصد مبلغ آن پرداخت شده و هفته آینده ۲۰ درصد دیگر نیز پرداخت می‌شود.
 
حسینی جو تاکید کرد: با توجه به اینکه بخش اعظم اقتصاد منطقه را کشاورزی تشکیل می‌دهد، باید برای بهبود خسارت احتمالی از طریق بیمه محصولات آماده بود.
 
وی به موضوع انتخابات اردیبهشت، اشاره و اظهار کرد: انتخابات یک اصل مهم حاکمیتی است و به هیچ وجه دولتی نیست. بر اساس ماده ۲۱ قانون اساسی همه دستگاه‌ها موظف به همکاری در انتخابات هستند و باید بر اساس این قانون گام برداشت.
 
فرماندار ویژه تنکابن با تشکر از هیات اجرایی و بازرسی و نظارت، تصریح کرد: هزار و ۴۳۵ نفر در شهرستان تنکابن طی مدت هفت روز تعیین شده، ثبت نام کردند و همه این افراد در فرصت قانونی صلاحیتشان بررسی شد، اما تاکنون هیچ پرونده‌ای به صورت قاطع رد و تایید صلاحیت نشده است.
 
وی با بیان اینکه شعبه‌ای ویژه در دادگستری شهرستان برای بررسی تخلفات انتخاباتی ایجاد شده است، گفت: از دوم اردیبهشت ماه با اعلام نتایج تعیین صلاحیت ها، افراد رد صلاحیت شده به مدت چهار روز مهلت اعتراض دارند.
 
وی در پایان تصریح کرد: هر دو انتخابات ملی و محلی مهم است و حضور افراد از جناح‌های مختلف آن را گرم‌تر کرده است و باید در این بین امانت دار مردم بود و آن را با دوستی‌های مقطعی مخدوش نکرد تا مردم را برای حضوری پرشور در پای صندوق‌های رای تشویق کرده و نظام را بیش از پیش سرفراز کرد.