پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3795628 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8896279
کد خبر : 145687 تاریخ ثبت : 1396/1/31 19:34 نظرات تایید شده : 0

5 پروژه بخش سلامت کنگان به بهره‌برداری می‌رسد‌

خلیج فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: در هفته سلامت امسال پنج پروژه عمرانی بخش سلامت کنگان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی؛ محمد بازیاری با اشاره به برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان کنگان اظهار داشت: شعار امسال هفته سلامت «زندگی سالم بانشاط و امید» نام‌گذاری شده است و در همین راستا برنامه‌های متنوعی در طول این هفته در کنگان برگزار می‌شود.

وی از افتتاح پنج پروژه عمرانی در شهرستان کنگان در هفته سلامت خبر داد و بیان کرد: افتتاح و بهره‌برداری ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی سیراف ازجمله این طرح‌ها است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری واحد دندانپزشکی سیراف افزود: افتتاح و بهره‌برداری پایگاه سلامت گوده و افتتاح و بهره‌برداری واحد دندانپزشکی بنک از دیگر پروژه‌ها است.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری کلینیک آموزشی پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان کنگان خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی و افتتاح این پروژه‌ها، سهولت در دسترسی روستائیان و مردم به خدمات نوین سلامت محقق می‌شود.