پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1017389 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6118349
کد خبر : 145685 تاریخ ثبت : 1396/1/31 19:19 نظرات تایید شده : 4
فرمانده انتظامی بوشهر:

تخریب یک قدمگاه در بوشهر برای سرقت عتیقه

خلیج فارس: بانی قدمگاه نیز گفت که یک هفته قبل شخص ناشناسی مراجعه کرده و اظهار داشته نذر کرده که امامزاده را تعمیر و بازسازی کند و من هم کلید را به وی دادم.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: سه نفر سارق حین تخریب یکی از اماکن متبرکه در محله ریشهر (قدمگاه خواجه خضر) دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده اظهار داشت: طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت یکی از اماکن متبرکه بلافاصله عوامل گشت به آدرس مذکور اعزام شدند.

وی بیان داشت: پس از حضور مأموران انتظامی در محل قدمگاه حضرت خضر (ع)، نماینده میراث فرهنگی و چند نفر از اهالی محل اظهار داشتند که از داخل قدمگاه صدای کنده کاری به گوش می‌رسد ولی درب قدمگاه قفل است.

این مقام مسئول اضافه کرد: بانی قدمگاه نیز گفت که یک هفته قبل شخص ناشناسی مراجعه کرده و اظهار داشته نذر کرده که امامزاده را تعمیر و بازسازی کند و من هم کلید را به وی دادم.

سرهنگ عرب‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه درب قفل بود، ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ جلالی بوشهر با هماهنگی با نماینده میراث فرهنگی قفل درب ورودی را باز کرده و مشاهده کردند سه نفر داخل امامزاده هستند و حدودا سه متر حفاری و مقبره را تخریب کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر اظهار داشت: هر سه متهم بنام های «حسن ش»، «حمید رضا ک» و «محمد م» دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شدند.