پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 616427 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5717426
کد خبر : 145676 تاریخ ثبت : 1396/1/31 12:00 نظرات تایید شده : 1

سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: با حضور هواداران، راه صعودمان را هموار خواهیم کرد

خلیج فارس: با حضور گسترده هواداران در بازیهای خانگی راه صعودمان را هموار خواهیم کرد

به گزارش «خلیج فارس»؛ خداکرم ایزدپناه پس از بازی شاهینی ها با شهرداری همدان و تساوی در همدان در گفتگویی اظهار داشت: تیم شاهین شهرداری امروز در برابر تیم قدرتمند شهرداری همدان یکی از بهترین بازیهایش را ارائه داد و با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده حتی یک فرصت گلزنی هم به حریف ندادیم و حتی اگر کمی دقت بیشتری داشتیم می توانستیم تیم پیروز میدان باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی، سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: با کسب این یک امتیاز ارزشمند یکی از مدعیان جدی گروه را متوقف کردیم و با توجه به اینکه دیدارهای خانگی بیشتری نسبت به دیگر حریفان پیش رو داریم به صعود بسیار امیدواریم.

ایزدپناه افزود: در دیدارهای آینده با توکل به خدا بیش از هر چیز روی استقبال گسترده و پرشور هواداران حساب ویژه ای باز کرده ایم و از این عزیزان خواهشمندم روز سه شنبه  ۵ اردیبهشت و دیگر دیدارهای خانگی حتی یک وجب از ورزشگاه را خالی نگذراند تا کسب پیروزیهای خانگی جشن صعود را برپا کنیم.

وی اشاره کرد: سرنوشت صعود دست خودمان است و امیدوارم با توجه به نتایج خوبی که دیگر نمایندگان فوتبال استان در لیگ دسته یک کسب کرده اند شاهین هم بتواند با حمایت هوادارانش پیام آور شادی باشد.

ایزدپناه در پایان گفت: جا دارد تشکر ویژه ای از هوادارانی داشته باشم که امروز با هزینه شخصی خود راهی همدان شدند تا تیمشان حمایت و تشویق کنند و همچنین از عملکرد همکارانمان در روابط عمومی باشگاه هم کمال تشکر و قدردانی را دارم که با پخش زنده بازی در اینستگرام و گزارش لحظه به لحظه بازی در کانال تلگرام باشگاه هواداران دلسوز شاهین در جریان این بازی حساس قرار دادند.
منبع: فوتبال بوشهر