پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 616181 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5717180
کد خبر : 145670 تاریخ ثبت : 1396/1/31 12:48 نظرات تایید شده : 2

رضاییان: جواب زحمات شبانه‎روزی تارتار را گرفتیم

خلیج فارس: بهرام رضاییان درباره کسب 6 امتیاز تیم پارس جنوبی از دو دیدار حساس اخیر اظهار داشت: بازیکنان و کادر فنی تیم تلاش خود را کردند و حمایت هواداران و لطف خدا هم به ما کمک کرده که تا اینجای کار آمده‌ایم. امیدوارم با همین جدیت کار را ادامه دهیم و از حالا خود را صعود کرده ندانیم. ما به تارتار اعتماد کردیم و او هم تلاش کرد، خدا هم به ما کمک کرد و نتیجه آن را هم گرفته‌ایم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فوتبال بوشهر؛ وی در پاسخ به این پرسش که «آیا انتظار داشتید تیمی که از لیگ دسته دوم به لیگ یک رسید،‌ اینک مدعی جدی صعود به لیگ برتر باشد؟» گفت: روی کاغذ سخت است تیمی که از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول رسیده و این در پایان فصل این شرایط را داشته باشد. از روز نخست که با آقای تارتار صحبت کردیم، برنامه‌ریزی کرده بودیم و در قراردادهایی که بازیکنان بستیم، برنامه‌ای تعیین کردیم و گفتیم که باید به رتبه مد نظر برسیم. خدا را شکر انگیزه‌هایی که به بازیکنان دادیم، جواب داد و لطف خدا شامل حال ما شد. تیم ما باثبات و بی‌حاشیه بوده است. تارتار شبانه‌روزی تلاش کرد و این زحمات تا الان جواب داده است.

مدیرعامل پارس جنوبی جم ادامه داد: گفته بودیم حتی اگر بین پنج تیم اول قرار بگیریم، مقدار معینی را به عنوان پاداش به اعضای تیم پرداخت می‌کنیم. تعیین کرده بودیم که اگر در پایان نیم‌فصل اول بین هفت تیم نخست باشیم،‌ عملکرد خوبی داشته‌ایم، در نیم‌فصل مشکلات خود را حل می‌کنیم و ان‌شاءالله به سوی صعود خیز برمی‌داریم. قرار گرفتن بین پنج تیم اول لیگ یک در پایان فصل مطلوب بود اما نیم‌نگاهی هم به صعود داشتیم. اکنون پاداشی هم برای صعود به لیگ برتر بازیکنان در نظر گرفته‌ایم.

رضاییان در این باره که اگر تیم پارس جنوبی به لیگ برتر صعود کند، همچنان با بازیکنان جوان خود ادامه می‌دهد یا بازیکنان صاحب نام خریداری خواهد کرد،‌ گفت: در بازارِ خریدهای کلان نقل و انتقالاتی نیستیم اما تلاش می‌کنیم هر بازیکنی را که تارتار نیاز داشته باشد، در چارچوب قوانین خود جذب کنیم. البته اکنون مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی و نیز پاداش‌های آنها را پرداخت کرده‌ایم و با همه آنها تسویه حساب کردیم.

وی درباره اتفاقات رخ داده در دیدار گل‌گهر - پارس جنوبی و مطرح شدن بحث جادوگری در فوتبال، خاطرنشان کرد: کسی که به خدا و تلاش خودش اعتماد داشته باشد، سمت جادوگری و رمالی نمی‌رود. امیدوارم کمیته اخلاق به این موضوع ورود کند و چیزهایی را که باعث می‌شود ذهن‌ها از سمت فوتبال بچرخد، از بین ببرد. مقابل گل‌گهر و زمانی که از حریف جلو بودیم، یک عکاس پشت دروازه ما رفت و یک مایع روی خط دروازه ما ریخت که مربی بدنسازی ما دید، به ناظر هم اطلاع دادیم و عکاس مورد نظر از ورزشگاه اخراج شد.

مدیرعامل پارس جنوبی در خصوص جشن هواداران در روز صعود این تیم به لیگ برتر در هفته آخر گفت: اگر خدا کمک کند و بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم، با حضور هواداران در روز بازی آخر در شهر، یک جشن مفصل می‌گیریم.