پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/05 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3467353 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17418145
کد خبر : 145594 تاریخ ثبت : 1396/1/31 00:17 نظرات تایید شده : 0

انتقاد تند طارمی به خاطر اشک‌های هانی

خلیج فارس: درست زمانی که همه دور افتخار می‌زدند، مهدی طارمی به تیر دروازه تکیه داده بود و با حسرت پاسخ همسر هم‌تیمی فقیدش را می‌داد.

به گزارش خبرآنلاین، آقای گل لیگ که سرود قهرمانی را روی استیج خواند، دقایقی بعد شرمنده دوست قدیمی اش شده بود و با افسوس همه آنهایی که قشنگترین بخش جشن قهرمانی قرمزها را خراب کردند، افسوس خورد. او در جمع خبرنگاران گفت:«دو سال بود قسم خورده بودیم که جام بیاوریم تا هانی آن را بالای سر ببرد. همین الان داشتم با خانمش صحبت می کردم. بنده خدا از بعد بازی داشت گریه می کرد چون دل پسرش را شکستیم و یادمان رفت هانی را. واقعا متاسفم برای باشگاه و بقیه. وقتی هادی فوت کرد همه هی گفتیم هانی.آ ن موقع بلد بودیم برویم سر قبرش؟ وقتی هادی مرد، گفتند کاپ را بدهیم دست هانی. فقط از هانی، هانا و همسرش استفاده کردند. اولش اصلا نشد او را بیاورند، می توانستند بعد اینکه اهدای جام تمام شد، بیاورندش یک عکس با جام بگیرد.»

طارمی که حسابی عصبی بود، ادامه داد: «فقط موقعی که هادی  مرد گفتیم هانی و حرف زدیم و از این بچه 10 ساله استفاده کردیم، این بچه چقدر گریه کند؟ چقدر ما بی معرفتیم. تنها کسی که باید در مراسم می آمد را نگذاشتیم بیاید. برای همه مان متاسفم. می گوییم کار کی بود، می گویند یگان ویژه، آن ها می گویند باشگاه. برای باشگاه پرسپولیس نه، برای مسئولینی که نگذاشتند این بچه بیاید متاسفم. واقعا متاسفم.»

 کلمات کلیدی خبر : طارمی