پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 907267 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2945438
کد خبر : 145584 تاریخ ثبت : 1396/1/30 22:46 نظرات تایید شده : 0

دو حرکت تلخ در جشن قهرمانی پرسپولیس

خلیج فارس: فقط کافی است جایی کمی شلوغ شود و به گروهی مسئولیتی داده شود تا اتفاقاتی عجیب را شاهد باشیم که تلاش یک گروه بزرگ از زحمتکشان برای مراسم باشکوه فوتبالی را از بین ببرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبرآنلاین؛ مهدی تاج و تیمش از زمان سازمان لیگ خیلی عادت و حساسیت دارند که جلوی استیج برگزاری جشن قهرمانی لیگ خالی باشد. آنها برای بازی پرسپولیس و پدیده که قرار شده بود جام را دو هفته زودتر به تیم قهرمان بدهند هم از همین تکنیک استفاده کردند و ماموران برگزاری مسابقه هم اتفاقا سنگ تمام گذاشته بودند. آنها ماموریت داشتند هیچ آدم اضافه ای روی استیج نرود. اصلا هم یادشان نبود این جشن و این قهرمانی قرار است یک مهمان خردسال داشته باشد. یادگار هادی نوروزی عزیز که قرار بود این قهرمانی به او تقدیم شود. قرار بود جلال حسینی همان طور که گفته بود برای رفیقش الوعده ، وفا کند.

کلی برای این کار برنامه ریخته بودند. این بار اما هانی فراموش شد. پرسپولیسی ها در جوا قهرمانی بودند و مدیر تیم هم یادش رفت مهمان کوچولویش را که باید کنار او در جایگاه ویژه می نشست تا برای رفتن به جشن قهرمانی اسیر چند مامور ساده نشود، قرار نگیرد. آنها فراموش کردند و مسئول در هم معلوم بود بگوید هانی کیست. این قدر ساده برای تا ابد یک حسرت به دل پسر هادی گذاشتند بی آنکه اصلا متوجه شوند چه کرده اند. اشک های هانی را در آوردند، این اما تنها حادثه تلخ نبود.

رادوشویچ با پرچم کشورش داشت در جشن قهرمانی دور افتخار می زد. این یک رسم رایج در همه جای دنیاست. بازیکنان با هر ملیتی که باشند پرچم شان را در دست می گیرند و جشن می گیرند. علی دایی ما، علی کریمی، مهدوی کیا یا هر کدام شان که خارج از ایران جام بردند هم همین کار را کردند.بارها بازیکنان بزرگ دنیا در اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، یا انگلستان وقتی تیم شان قهرمان شده، پرچم کشورشان را روی دوش شان انداختند و شادی کردند. این بار در آزادی اما معلوم نیست کدام مسئولی و با چه مجوزی، پرچم کشوری که پوشیدن لباسش در کشورمان جرم نیست را از دست این بازیکن قرمزها گرفته است.

برخوردی که رفتاری غیرقابل قبول است و کاش مسئولان برگزاری بازی و مسئولان زحمتکش تامین امنیت مسابقه، حتما این فرد را شناسایی و برای رفتارش از او بازخواست کنند چون این خبر از آن اخباری است که بازتابی منفی خواهد داشت.