پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 612851 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5713853
کد خبر : 145560 تاریخ ثبت : 1396/1/30 18:20 نظرات تایید شده : 1

جبران خسارت طغیان دریا در دیر تسریع شود

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر تسریع در جبران خسارت حادثه طغیان دریا در شهرستان دیر را خواستار شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ 29 اسفند پارسال حادثه طغیان دریا در شهرستان دیر باعث جان باختن دو تن و خسارت‎های فراوان به خانه‌هایی که در ساحل قراردارند، مغازه‌ها، قایق‌ها و تاسیسات شهری شد.

آیت اله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در سفر به دیر پس از حضور در منزل قربانیان این حادثه و دلجویی از خانواده آنان، در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافت و در این جلسه از مسوولان خواست هر چه سریع‌تر به مشکلات آسیب دیدگان این حادثه رسیدگی کنند.

وی گفت: قرار بود که 50 میلیارد ریال برای جبران بخشی از خسارت‌های ناشی از این حادثه اختصاص یابد که انتظار می‌رود مسوولان استان هر چه زودتر این مبلغ را هزینه کنند.

حمزه اعتماد فرماندار دیر نیز با اشاره به این‌که حادثه طغیان دریا 390 میلیارد ریال خسارت به بار آورد، گفت: علاوه بر این در باران‌های سیل آسای بهمن نیز خسارت فراوانی به محصولات کشاورزی وارد شد.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه دیر هم با بیان خسارت‌هایی که طغیان دریا به خانه‌ها، تاسیسات زیربنایی و قایق‌های صیادی واردکرد، از مسوولان خواست اعتبار مورد نیاز برای جبران این خسارت‌ها زوتر اختصاص یابد.