پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 907601 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2945772
کد خبر : 145483 تاریخ ثبت : 1396/1/30 11:59 نظرات تایید شده : 1

ساختمان دیالیز بیمارستان جم احداث می‎شود

http://media.mehrnews.com/d/2017/04/19/4/2435197.jpgخلیج فارس:  فرماندار شهرستان از آغاز عملیات اجرایی ساختمان دیالیز بیمارستان جم در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فتح الله نوروزی صبح چهارشنبه در حاشیه نشست با رئیس بیمارستان توحید جم با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت و درمان شده است افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، میزان پرداختی از جیب بیماران با کاهش چشمگیری مواجه شد و خدمات سلامت نیز ارتقا یافت.

وی افزود: طرح تحول سلامت توانست امید به زندگی در مردم را ارتقا بخشد و با ارتقای کیفیت بیمه‌های درمانی، مراجعات بیماران به مراکز درمانی افزایش یافت.

نوروزی با تاکید بر لزوم ارتقای سطح خدمات درمانی در بیمارستان جم اظهار داشت: با همراهی خوب رئیس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت و ریاست بیمارستان، خدمات درمانی در این بیمارستان روز به روز در حال ارتقاست و قطعا این روند با سرعت و شتاب بیشتر تداوم خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم با اشاره به راه‌اندازی بخش‌های جدید درمانی در بیمارستان جم گفت: راه‌اندازی مرکز کار درمانی و گفتار درمانی یکی از نیازهای شهرستان بود که این مهم در بیمارستان اجرایی شد و اکنون نیاز جامعه هدف به این خدمت درمانی در شهرستان انجام می‌شود.

نوروزی به پیگیری‌های مستمر برای راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان جم اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی ساختمان این بخش به دلیل نیاز ضروری شهرستان، با همراهی شرکت پالایش گاز فجر جم و ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت به صورت پیش ساخته در روزهای آتی آغاز می شود.