پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 869825 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5970798
کد خبر : 145453 تاریخ ثبت : 1396/1/30 09:28 نظرات تایید شده : 1

بهره‌برداری پنج پروژه بخش سلامت کنگان

خلیج فارس:  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: در هفته سلامت امسال پنج پروژه عمرانی بخش سلامت کنگان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ محمد بازیاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شعار امسال هفته سلامت «زندگی سالم با نشاط و امید» نامگذاری شده است و در همین راستا برنامه‌های متنوعی در طول این هفته در سطح شهرستان داریم.

وی از افتتاح پنج پروژه عمرانی در شهرستان کنگان در هفته سلامت خبر داد و بیان کرد: افتتاح و بهره برداری ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی سیراف از جمله این طرح‌ها است.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کنگان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری واحد دندانپزشکی سیراف افزود: افتتاح و بهره برداری پایگاه سلامت گوده و افتتاح و بهره برداری واحد دندانپزشکی بنک از دیگر پروژه‌ها است.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری کلینیک آموزشی پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان کنگان خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی و افتتاح این پروژه‌ها، سهولت در دسترسی روستاییان و مردم به خدمات نوین سلامت محقق می‌شود.

بازیاری از برگزای همایش غذای سالم ایرانی، همایش بزرگ سفیران سلامت دانش‌آموزی خبر داد و گفت: بازدید و افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی، پیاده روی خانوادگی با همکاری سپاه پاسداران وادارات شهرستان ، برپایی ایستگاه نقاشی و کاردستی، برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص سلامت روان و تغذیه از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی ادامه داد: دیدار با جانبازان و خانواده‌های شهدا، بازدید ازآسایشگاه معلولین، برپایی چادرها و ایستگاه‌های سلامت با هدف آموزش مردم و برپایی صبحانه سالم در مدارس و توزیع پکیج تغذیه‌ای سالم و بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان بخشی از برنامه‌های متنوع هفته سلامت است که در طول هفته اجرا خواهد شد.