پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8999827
کد خبر : 145426 تاریخ ثبت : 1396/1/29 22:13 نظرات تایید شده : 1

جدال فینال‌گونه شاهین بوشهر و شهرداری همدان

خلیج فارس: تیم‌های فوتبال شاهین‌شهرداری بوشهر و شهرداری‌همدان یک دیدار بسیار حساس را از هفته ششم مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار می‌کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری همدان و شاهین شهرداری بوشهر از هفته ششم دور برگشت مرحله نهایی مسابقات فوتبال دسته دوم کشور برگزار می‌شود.

این دو تیم در هفته پنجم مسابقات دور رفت در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که شاهین بوشهر پیروز این جدال حساس بود و توانست رقیب سرسخت خود را در بوشهر با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد.

در هفته ششم دور برگشت مرحله نهایی مسابقات فوتبال دسته دوم کشور، دو تیم بوشهری و همدانی برای کسب امتیاز کامل به میدان می‌روند چرا که هر چه به پایان رقابت‌های دور نهایی نزدیک می‌شوند شرایط صعود به لیگ دسته یک برای هر دو تیم سخت‌تر می‌گردد.

تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شهرداری همدان در هفته پنجم، بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند و جدال هفته ششم، چهارمین دیدار این دو تیم بالانشین جدول در این فصل است.

پیش از این دو تیم، سه بار در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که سهم هر کدام یک برد بوده و نتیجه یک دیدار هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

حمید کللی‌فرد سرمربی شاهین بوشهر و هادی گل محمدی سرمربی شهرداری همدان یک دیدار بسیار سخت را خواهند داشت و قطعا تیمهایشان را با تمام قوا برای کسب سه امتیاز مبرم به زمین مسابقه می‌فرستند.

تیم فوتبال شهرداری‌همدان با ۹ امتیاز با احتساب تفاضل گل در مکان دوم و شاهین‌شهرداری‌بوشهر با ۸ امتیاز در مکان سوم جدول دور نهایی لیگ دسته دو قرار دارند.

دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری‌همدان و شاهین ‌شهرداری‌بوشهر روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه قدس همدان  برگزار می‌شود.
منبع: فارس