پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/05 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3168940 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17119756
کد خبر : 145410 تاریخ ثبت : 1396/1/29 18:40 نظرات تایید شده : 0

پیش‌بینی ۱۲۵ شعبه رای‌گیری برای بوشهر

خلیج فارس: فرماندار بوشهر گفت: با توجه به برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات دوره شورای اسلامی ۱۲۵ شعبه رای‌گیری ثابت و سیار برای شهرستان بوشهر پیش‌بینی شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عباس جمشیدی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر با اشاره به تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات 29 اردیبهشت و با تاکید بر پیشگیری از تبلیغات زودهنگام در فضاهای مختلف اظهار داشت:  تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری از هشتم و شوراهای اسلامی شهر و روستا از 21 اردییهشت آغاز می‌شود در همین راستا آغاز فعالیت تبلیغاتی زودهنگام در فضای حقیقی و مجازی خلاف قانون است.

وی با بیان اینکه وظیفه همه دست اندرکاران امر انتخابات ایجاد زمینه لازم برای حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات است گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بوشهر با توجه به استعلام منابع چهارگانه و قانون انتخابات با حفظ حقوق شهروندی انجام می‌شود.    

فرماندار بوشهر با تاکید بر رسیدگی به اعترضان رد صلاحیت شدگان افزود: در صورت رد صلاحیت برخی از داوطلبان،  این اشخاص می‌توانند در فرصت قانونی و بر اساس قانون مطالبات و اعتراضات خود را پیگیری کنند.

وی ملاک در برگزاری انتخابات را  اجرای کامل قانون اساسی است دانست و تاکید کرد:همه دست اندرکاران امر انتخابات باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

جمشیدی  با تاکید بر جلوگیری از استفاده امکانات دولتی برای تبلیغات کاندیداها و جناح‌های سیاسی گفت: تبلیغ و فعالیت له یا علیه جناح‌ها و کاندیداها با استفاده از امکاناتات دولتی از سوی مدیران و کارکنان دولت، قابل پذیرش نیست.

فرماندار بوشهر با تاکید براینکه مجریان انتخابات امانتدار رای مردم و نظر آنان هستند خاطرنشان کرد: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باید در سایه همدلی، انسجام و وحدت برگزار و برگ زرین دیگری به تاریخ نظام جمهوری اسلامی اضافه شود.

وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرایی در اعزام نیرو برای اجرای انتخابات تصریح کرد: در برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی 125 شعبه رای‌گیری ثابت و سیار برای شهرستان بوشهر پیش بینی شده است.

جمشیدی به به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  پرداخت و گفت: همه دستگاههای اجرایی و مردم برای اجرا و عملیاتی کردن شعار سال باید تلاش کنند.

فرماندار بوشهر با تاکید بر اجرایی شدن طرح‌های اشتغال‌زایی  روستایی افزود:  تولید و اشتغال روستایی و شناسایی ظرفیت‌های روستاها از اولویت‌های کاری مدیران بوشهر در طرح‌های امسال است.

 کلمات کلیدی خبر : عباس جمشیدی انتخابات