پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3806876 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8907534
کد خبر : 145348 تاریخ ثبت : 1396/1/29 13:00 نظرات تایید شده : 3

نامه انتقادی رئیسی به رئیس‌جمهور و صداوسیما

رئیسی به روحانی نامه نوشت
ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به روحانی نامه نوشت. متن این نامه که در پایگاه تلگرامی رئیسی منتشر شده است به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب‌ آقای روحانی
 
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
 
با سلام و تحیت؛
 
بنده و جنابعالی پیش از آنکه حقوقدان باشیم، هر دو مفتخر به کسوت روحانیت هستیم و این انتساب، ما را به رعایت امور اخلاقی بیش از دیگران ملزم و موظف می‌نماید.
 
اگر در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری، رقابت برای خدمت به مردم می‌باشد و همین مایه مباهات ماست، حیف است که به شائبه نمایش‌های تبلیغاتی که داوری دیگران را درباره ما مخدوش می‌کند، آلوده شود.


نامه رئیسی به رئیس سازمان صدا و سیما

ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در آستانه انتخابات خطاب به رئیس سازمان صدا وسیما نامه ای در کانال تلگرامی اش منتشر کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی‌عسکری

رئیس محترم سازمان صدا و سیما
 
با سلام و تحیت؛

انتظار این است به منظور برگزاری انتخاباتی «سالم، پرشور و رقابتی»، رسانه ملی خود را به رعایت عدالت تبلیغاتی ملزم بداند.

متأسفانه برخلاف روال معمول، اکنون برنامه‌های جاری رئیس‌جمهور محترم که یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری می‌باشند، به طور پی در پی و پرحجم در صدا و سیما پوشش زنده و خبری پیدا می‌کند.

از آنجا که بسیاری از برنامه‌های مزبور، جزو شئون انحصاری رئیس دولت نبوده و انجام آن‌ها متوقف به حضور ایشان نیست، از صداوسیما انتظار می‌رود با عنایت به اهداف و مأموریت‌های قانونی خود از هرگونه اقدامی که با ایجاد شائبه تبلیغ جانبدارانه به نفع یک فرد یا جریان خاص، فرآیند داوری درست و آگاهانه مردم شریف را مخدوش سازد، جداً پرهیز نماید.