پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 784799 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5885778
کد خبر : 145321 تاریخ ثبت : 1396/1/29 11:48 نظرات تایید شده : 16
با حضور وزیر ورزش؛

ورزشگاه بوشهر افتتاح می‌شود+ تصاویر

خلیج فارس: وی خاطرنشان کرد: پیست اسکیت ورزشگاه بوشهر پس از ورزشگاه آزادی دومین پیست اسکیت کشور با قابلیت برگزاری تمامی رقابت‌ها مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

خلیج فارس: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری شهید سردار مهدوی با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری می رسد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ احمد بهروزیان‌فرد با بیان اینکه این ورزشگاه یازده سال پیش در محله تنگک سه آغاز شد اظهار داشت: این مجموعه ورزشی تا سال 92 پیشرفت آن 53 درصد بود ولی با توجه به اهمیت این پروژه برای استان و پیگیری استاندار، تکمیل آن تسریع یافت.

وی در گفتگو با تسنیم خاطرنشان کرد: این ورزشگاه دارای ساختمان اداری، چهار رختکن، اتاق مربیان و داوران، اتاق رادیو، تلویزیون و خبرنگاران، جایگاه ویژه مخصوص مسئولان، جایگاه وی. آی. پی، اورژانس، حراست، آتش نشانی، سرویس‌های بهداشتی در هرطبقه و چهاربوفه است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: این مجموعه نورزشی شامل 10 هزار متر مربع زمین چمن اصلی، پیست تارتان 8 خطه، چاله‌های پرش به متراژ5400 مترمربع، چهاردکل روشنایی، 37 هزار مترمربع فضای پارکینگی،7 هزار متر مربع فضای سبز، چهار مخزن زمینی و هوایی و تاسیسات مکانیکی است.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه طرح توسعه ورزشگاه در آینده در دستور کار  است افزود: در حال حاضر یک پیست اسکیت استاندارد با ابعاد 200 متر، 400 متر و 2 هزار متر و حرکات نمایشی در این ورزشگاه احداث شده که پس از ورزشگاه آزادی دومین پیست اسکیت کشور با قابلیت برگزاری تمامی رقابت‌ها مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را دارد.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 48 میلیارد تومان هزینه ساخت و تکمیل این ورزشگاه بوده است، خاطر نشان کرد: 22 میلیارد تومان آن از اعتبار سفر ریاست جمهوری تامین شده  است.