پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9000426
کد خبر : 145307 تاریخ ثبت : 1396/1/29 11:23 نظرات تایید شده : 1

تخریب اسکله غیرمجاز در گناوه+عکس

خلیج فارس: با حکم قضایی یک اسکله غیرمجاز تفریحی به همراه تاسیسات متعلقه روز سه شنبه در گناوه با حضور دادستان، قاضی اجرای احکام ، نمایندگان فرمانداری، منابع آب و دریابانی این شهرستان تخریب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ دادستان عمومی و انقلاب گناوه درحاشیه تخریب این واحد به ایرنا گفت: تخریب این واحد برای مبارزه با تصرفات غیرمجاز دریا و سواحل اجرا شده است.
خدارحم گزدرازی افزود: تخریب این واحد پس از تشکیل پرونده و با صدور کیفرخواست برای متهم به اتهام تصرف غیرمجاز دریا و حریم آن برابر رای صادره دادگاه و تائید آن توسط دادگاه تجدیدنظر استان بوشهر انجام و اقدام به رفع تصرف و اعاده به حالت سابق شد.

وی گفت: احداث این واحد علاوه بر تصرف حریم دریا، مشکلات اجتماعی و امنیتی ایجاد و فضای زیبای ساحل را مخدوش کرده بود.

دادستان عمومی و انقلاب گناوه اظهار کرد: به تمامی کسانی که قصد سرمایه گذاری و یا ایجاد بنا و تاسیسات در حریم دریا یا رودخانه را دارند، توصیه می شود از قبل تمامی استعلام های لازم را از ادارات مربوطه بگیرند.

وی گفت: به افراد حقیقی و حقوقی نیر هشدار داده می شود درصورت تصرف دریا و رودخانه و حریم آنها نسبت به صدور حکم و قلع و قمع بناهای احداثی اقدام خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب گناوه بیان کرد: از ادارات و متولیان زمین های دولتی، حریم دریا و رودخانه ها خواسته می شود به صورت منطم و مرتب نسبت به بازدیدهای روزانه از این حوزه ها اقدام و درصورت مشاهده هرگونه تصرف و ساخت وسازهای غیرمجاز اقدام های قانونی بعمل آورند تا هرچه سریع تر برخوردهای لازم صورت گیرد.