پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9000216
کد خبر : 145305 تاریخ ثبت : 1396/1/29 11:18 نظرات تایید شده : 0

رژه نیروهای مسلح استان بوشهر

http://media.mehrnews.com/d/2017/04/17/3/2433411.jpgخلیج فارس: مراسم رژه نیروهای مسلح استان بوشهر به مناسبت روز ارتش برگزار شد و یگان‌های مختلف توانمندی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فرمانده منطقه دوم دریایی ارتش (ولایت) و پایگاه دریایی بوشهر صبح سه‌شنبه در این آئین اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی مردمی و انقلابی است و آماده دفاع از این آب و خاک است.

امیر دریادار دوم ستاد رضا عباسی با اشاره به اینکه ارتش با تمام وجود برای امنیت و پایداری کشور تلاش می‌کند، ادامه داد: ارتش دارای تاریخی غرور آفرین است.

وی تاکید کرد: ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح مانند سپاه پاسداران، بسیج، نیروی انتظامی و مردم همیشه در صحنه در عملیات‌های گوناگون زمینی، زرهی، هوایی، دریایی در ۸ سال دفاع مقدس نقش مهم خود را نشان داد.

عباسی اضافه کرد: در راستای تحقق منویات فرمانده کل قوا و رهبر معظم انقلاب مبنی بر توسعه مکران، ساخت منطقه جدید دریایی در دهانه اقیانوس هند در حال انجام است.

وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی ارتش در عملیاتهای مختلف گفت: نیروی دریایی ارتش در اجرای فرمان فرمانده کل قوا ( مقام معظم رهبری) در راستای توسعه سواحل مکران گام برداشته و درحال ساخت منطقه جدیدی در دهانه اقیانوس هند در این منطقه محروم است.

 

 کلمات کلیدی خبر : رژه نیروهای مسلح