پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9000349
کد خبر : 145301 تاریخ ثبت : 1396/1/29 10:22 نظرات تایید شده : 0

افزایش تعداد معتکفین استان

http://media.mehrnews.com/d/2017/04/13/3/2429344.jpgخلیج فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: آئین اعتکاف امسال با مشارکت ۱۳ هزار و ۷۶۰ معتکف در ۲۲۰ مسجد استان بوشهر برگزار شد که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرنگار مهر؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح سه‌شنبه در نشست فعالان تبلیغی بوشهر با اشاره به تعداد شرکت کنندگان و مساجد میزبان مراسم معنوی اعتکاف سال جاری استان اظهار داشت: آئین اعتکاف امسال با مشارکت ۱۳ هزار و ۷۶۰ معتکف در ۲۲۰ مسجد استان بوشهر برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ابراز داشت: در سال جاری ۲۲۰ مسجد میزبان معتکفان استان بودند؛ از این تعداد ۸۶ مسجد ویژه برادران و ۱۳۴ مسجد نیز در اختیار خواهران معتکف قرار داشت.

وی  با بیان این که ۱۳ هزار و ۷۶۰ معتکف بوشهر در سه روز نیایش و بندگی با پرورگار در ایام اعتکاف حضور پیدا کردند، ادامه داد: از این تعداد ۴ هزار و ۷۴۸ نفر برادران و ۹ هزار و ۱۲ نفر هم بانوان بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر یادآور شد: نشست های توجیهی متعددی را با ائمه جماعات مساجد و مسئولین مساجد با هدف برگزاری هر چه بهتر مراسم معنوی اعتکاف و ارائه خدمات بهتر به معتکفان برگزار شد.

حجت الاسلام سروستانی با اشاره به استقبال مطلوب معتکفین از آئین معنوی اعتکاف در سراسر استان تصریح کرد: بیشترین شرکت کنندگان مراسم معنوی امسال در شهرستان های بوشهر با ۲ هزار و ۹۶۲ و دشتستان با ۲ هزار و ۸۵۷ معتکف قرار داشتند.

وی بیان کرد: سال گذشته ۲۰۰ مسجد در بوشهر مراسم معنوی اعتکاف را برگزار کرده و ۱۳ هزار و ۳۳۹ نفر در این مراسم معنوی شرکت کردند.

 کلمات کلیدی خبر : تبلیغات اعتکاف