پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3795868 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8896519
کد خبر : 145260 تاریخ ثبت : 1396/1/29 01:45 نظرات تایید شده : 1
ابراهیم قیصری

پیروزی شیرین پارس جم و 6 نکته

 تیم پارس جنوبی جم ، امروز در حالی در ورزشگاه خانگی خود مقابل تیم ملوان مدعی به پیروزی رسید که اولین تجربه خود را در لیگ دسته اول  فوتبال کشور سپری می کند و امروز به عنوان مدعی اصلی قهرمانی و صعود به لیگ برتر خود را مطرح کرده است.

ضمن تبریک این پیروزی شیرین به هواداران تیم جم، چند نکته لازم به ذکر است:

1- دیدن شادی مردم و جو خوبی که در شهرستان جم و حتی استان با روند خیره کننده تیم پارس جنوبی جم حاکم است مرهون تلاش بازیکنان و کادر مربیگری و مدیریت  تیم است و فراتر از اینها باید نقش حمایت های بسیار خوب منطقه ویژه پارس جنوبی،  نگاه ستودنی فرماندار  شهرستان جم و تلاش های هیات فوتبال جم برای این تیم را دید و ستود.

2- در مسابقه شامگاه دوشنبه که فینال زودهنگام لیگ آزادگان نیز محسوب می شد نقش رسانه ها و شبکه های اجتماعی بیش از پیش آشکار شد.
حدود 12 الی 13 هزار تماشاگر از مسابقه دیدن کردند و جم مرکز ثقل فوتبال جنوب کشور شد، تماشاگران از شهرستان های استان بوشهر و جنوب استان  فارس خود را به ورزشگاه تختی جم رساندند و  این ورزشگاه را برای ملوانی های با تجربه به جهنم تبدیل کردند؛ سایت های خبری و کانال های تلگرامی  شهرستان جم به عنوان منبع تغذیه بسیاری از سایت ها و کانال های استانی و کشوری ، فضای پر نشاطی ایجاد کردند و نقشی کاملا حمایتی و تاثیرگذار در این زمینه ایفا کردند.

3- باید به سیمای بوشهر نیز تسلیت گفت چرا که در شادی هزاران نفر از مردم جنوب کشور، سهمی ندارد و متاسفانه هیچکدام از بازی های خانگی پارس جم که هزاران نفر از نزدیک از آن دیدن کردند پخش زنده تلویزیونی نداشت.

اینکه سیمای شهرستان بوشهر! تاکی می خواهد به این روند ادامه دهد سوالی است که ذهن بسیاری از شهروندان جم و جنوب استان را به خود معطوف کرده است.

4- با توجه به اینکه بوی لیگ برتری شدن به مشام می رسد نیاز است از هم اکنون، زیرساخت های لیگ برتری در شهرستان جم ایجاد شود چرا که قبل از آنکه دیر شود باید قدردان این شور و نشاط اجتماعی در منطقه باشیم و برای برخی نواقص در زیرساخت های ورزشگاه مثل رختکن مناسب، صندلی گذاری سکوها، فضای مناسب  تصویر برداری در ورزشگاه و هتلینگ در جم تدبیر جدی کرد تا مرکز نشینان استان به طمع خام به یغما بردن دستاوردهای جنوب استان و انتقال تیم به بوشهر نیفتند.

5-  تا لیگ برتر دو قدم بیشتر نمانده است؛ پس این وحدت و حمایت ها باید تا قهرمانی لیگ آزادگان ادامه یابد. پارس جم می تواند ملجاء و میدان دیده شدن جوانان جویای نام استان بوشهر باشد و باید این ظرفیت بزرگ را با چنگ و دندان حفظ کرد تا جم نه فقط به عنوان میزبان بزرگ نفت و گاز که به عنوان پیشگام فوتبال در جنوب کشور مطرح شود.

در این زمینه
لیگ برتر ما داریم می‌آییم+ تصاویر