پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1885857 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24123581
کد خبر : 145233 تاریخ ثبت : 1396/1/28 20:28 نظرات تایید شده : 29
صدرنشینی پارس جنوبی جم با کمک ایرانجوان بوشهر؛

لیگ برتر ما داریم می‌آییم+ تصاویر

خلیج فارس: ایرانجوان بوشهر نماینده دیگر استان در لیگ آزادگان هم در خانه سپید رود رشت به تساوی یک بر یک دست یافت تا صدرنشین را متوقف کرده و زمینه را برای قرارگیری پارس جنوبی در صدر جدول فراهم سازد.

خلیج فارس: حالا در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات لیگ آزادگان، از شهرستان جم بوی لیگ برتر می آید.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در هفته سی و دوم لیگ آزادگان، تیم پارس جنوبی جم در ورزشگاه توحید این شهر ملوان انزلی را با دو گل بدرقه کرد تا گام بزرگی برای صعود بردارد.

از طرفی، ایرانجوان بوشهر نماینده دیگر استان در لیگ آزادگان، در خانه سپید رود رشت به تساوی یک بر یک دست یافت تا صدرنشین را متوقف کرده و زمینه را برای قرارگیری پارس جنوبی در صدر جدول فراهم سازد.

در مسابقه امروز، دوست‌داران تیم پارس جنوبی جم از نقاط مختلف استان بوشهر خود را به ورزشگاه توحید رساندند تا با حمایت خود بار دیگر نماینده‌ای از استان را راهی لیگ برتر کنند.

حساسیت بازی باعث شد تا دو تیم بازی محتاطی را در دستور کار خود قرار دهند و در نیمه اول مسابقه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

در نیمه دوم این تیم پارس جنوبی جم بود که با حمایت هواداران خود در دقایق ۵۷ و ۶۴ مسابقه توسط سعید محمدی‌فر و علی دشتی به گل دست یافت.

در ادامه هر چند به حملات تیم ملوان انزلی افزوده شد و هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند ولی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این تیم پارس جنوبی جم باشد که هر سه امتیاز این بازی را کسب می‌کند.

پارس جم در دو هفته پایانی مسابقات با استقلال اهواز قعرنشین و بادران تهران بازی دارد که به نظر می رسد شرایط آسانی برای حفظ صدرنشینی دارد؛ از این رو باید جمی ها را لیگ برتری بدانیم.