پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 616275 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5717274
کد خبر : 145097 تاریخ ثبت : 1396/1/27 09:18 نظرات تایید شده : 6
پس از مدتها انتظار؛

خواسته درمانی اهالی عسلویه محقق شد

خلیج فارس: بهره برداری از زایشگاه عسلویه یکی از خواسته های اهالی این منطقه بود که برای زایمان بانوان ناگزیر می شدند رنج سفر به کنگان یا پارسیان در استان هرمزگان را به جان بخرند.

خلیج فارس: بهره برداری از زایشگاه عسلویه یکی از خواسته های اهالی این منطقه بود که برای زایمان بانوان ناگزیر می شدند رنج سفر به کنگان یا پارسیان در استان هرمزگان را به جان بخرند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ این پروژه براساس وعده مسئولان تامین اجتماعی استان قرار بود تا پایان سال گذشته به بهره برداری برسد، اما به گفته مدیریت درمان این اداره، خواسته بحق مسئولان محلی برای جذب نیروهای بومی جهت زایشگاه و دوره آموزشی آنها زمان بر شد و نهایتا همزمان با سفر روز یکشنبه رییس جمهور به پارس جنوبی، این زایشگاه هم به بهره برداری رسید.

سرپرست بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص) گفت: این زایشگاه در راستای توسعه خدمات درمانی با صرف هزینه ده میلیارد ریال احداث شده که با تامین و جذب نیروی تخصصی مورد نیاز در حال حاضر آماده ارایه خدمت به مردم شریف شهرستان عسلویه می باشد.

برپایه گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، علی مومنی به طرح هتلینگ بیمارستان اشاره کرد و افزود: به منظور افزایش رضایت خدمت گیرندگان، ارتقاء کمی و کیفی خدمات این مرکز درمانی بعنوان یک راهبرد اساسی مد نظر بوده و اقدامات خوبی نیز در این زمینه صورت گرفته است.

وی زیباسازی محوطه، اصلاح ورودي اصلي و اورژانس و تفكيك ورودي ها، كانال كشي و اصلاح سيستم سرمايش،اصلاح فضاي داخلي و تامين فضاي انتظار را از جمله اقداماتی برشمرد که در راستای هتلینگ بیمارستان صورت گرفته است.

سرپرست بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص) گفت :این بیمارستان با 32تخت فعال وبخش های بستری،آزمایشگاه و رادیولوژی در شهریورماه سال93مورد بهره برداری قرار گرفت و اکنون با بهره برداری از زایشگاه این بیمارستان خدمتی دیگر به مجموعه خدمات این مرکز اضافه گردیده است.

گفتنی است بیمارستان نبی اکرم عسلویه نیز پس از حدود یک دهه از کلنگ زنی، در دولت یازدهم به بهره برداری رسید.

در این زمینه
عسلویه پالایشگاه دارد اما زایشگاه ندارد

 کلمات کلیدی خبر : عسلویه زایشگاه