پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320605 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2314060
کد خبر : 144980 تاریخ ثبت : 1396/1/27 09:53 نظرات تایید شده : 1

پارس جنوبی‌جم، یک قدم تا لیگ برتر

خلیج فارس: تیم‌های فوتبال پارس‌جنوبی‌جم و ملوان بندر انزلی در حالی در یک دیدار بسیار حساس از هفته سی و دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور روبروی هم قرار می‌گیرند که تیم پارس‌جنوبی‌جم در یک قدمی لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ تیم‌های فوتبال پارس جنوبی جم و ملوان بندر انزلی در یک دیدار بسیار حساس از هفته سی و دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی برای صعود به لیگ برتر می جنگند که تیم پارس‌جنوبی‌جم مانند ملوان بندرانزلی در یک قدمی لیگ برتر قرار دارند.

پارس‌جنوبی‌جم در هفته سی و یکم این دوره از مسابقات، یک پیروزی شیرین خارج از خانه را به دست آورد و توانست با تک گل امید سینک بازیکن دورگه ایرانی-هندی خود از تیم مدعی گل گهرسیرجان سه امتیاز کسب کند و تیم ملوان هم موفق شد با برد 2 بر صفر در انزلی تیم مس رفنجان را بدرقه کند.

هر دو تیم جنوبی و شمالی بالای جدول قرار دارند و قطعا دیدار این دو تیم از حساسیت زیادی برخوردار است و هر کدام بر کسب امتیاز کامل به میدان می‌روند چرا که تقسیم امتیازات به سود دیگر تیم‌های مدعی است.

شاگردان مهدی تارتار عملکرد قابل قبولی را به ویژه در خط دفاع داشته‌اند و خیلی سخت دروازه‌شان در مقابل حریفان باز می‌شود ودر مقابل، تیم محمد مایلی کهن نیز از لحاظ گل زده آمار قابل قبولی را دارد که با این شرایط این دو تیم یک دیدار فینال‌گونه را برگزار خواهند کرد و تیم برنده به لیگ برتر بسیار نزدیک می‌شود.

تیم فوتبال  پارس‌جنوبی‌جم  با 56 امتیاز در مکان دوم جدول و تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با همین امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم پارس جنوبی در رده سوم قرار دارند.

دیدار تیم‌های پارس‌جنوبی‌جم و ملوان بندرانزلی روز دوشنبه 28 فروردین ساعت 17 در ورزشگاه تختی شهر جم در استان بوشهر برگزار می‌شود.
منبع: فارس

 کلمات کلیدی خبر : پارس جنوبی جم