پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 615210 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5716209
کد خبر : 144811 تاریخ ثبت : 1396/1/26 00:54 نظرات تایید شده : 14
امان‌الله شجاعی

زنگ تفریح!

هرچهار سال یک بار انتخابات ریاست جمهوری است و فرصتی پیش می آید تا آن هایی که در طول زندگی چندان به "حساب نیامده اند" و یا از گذشته ی خود ناراحت و عصبانی اند و یا ذوق هنری آن ها گل می کند، به میدان بیایند و با حضور در وزارت کشور، آمادگی خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام نمایند.

شاید در بدو امر این مطلب چندان مضر به نظر نرسد و به عنوان "زنگ تفریحی" تلقی شود.ولی با توجه به این که رییس جمهور شخص دوم مملکت و مدیر اجرایی در کشور است، نباید با این روش های نا مطلوب و بچه گانه شان ومنزلتش پایین بیاید ویا مورد تمسخر قرار گیرد.

اضافه بر آن، چنین مواردی در حقیقت به تمسخر گرفتن رای مردمی است که باید با اعلام نظر خود آینده ی کشور را در این جهان پر تلاطم رقم بزنند.
به نظر می رسد برخی مسولین که شاید در این مدت می توانسته اند اقدامی درست در این زمینه انجام دهند ولی به راحتی از کنار این قضیه گذشته اند نیز، از این "زنگ تفریح"بدشان نمی آید.اگر غیر از این می بود، شاید همانند تغییراتی در مدارک انتخاب شوندگان نمایندگان مجلس ویا شورا های شهر وروستا اصلاحات لازم را انجام می دادند.