پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1017444 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6118404
کد خبر : 144752 تاریخ ثبت : 1396/1/25 17:48 نظرات تایید شده : 3
طی پیامی اعلام شد؛

وعده وزارت رفاه به قهرمان گناوه‌ای عملی شد

خلیج فارس: در نوروز امسال و پس از انتشار تصویر این قهرمان گناوه ای در حال دستفروشی در بازار این شهر، با پیگیری یونس خسروانی مدیرکل تامین اجتماعی، زمینه حضور کردونی مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت رفاه در بازار و دیدار با نیک پرست فراهم شد.

خلیج فارس:  سجاد نیک پرست پرتابگر تیم ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان ایران و مقام آور رقابت های پارالمپیک از شهرستان گناوه با انتشار پیامی از پیگیری و تحقق وعده مقام های کشوری بویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تقدیر و تشکر کرد.

 به گزارش«خلیج فارس»؛ در نوروز امسال و پس از انتشار تصویر این قهرمان گناوه ای در حال دستفروشی در بازار این شهر، با پیگیری یونس خسروانی مدیرکل تامین اجتماعی، زمینه حضور کردونی مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت رفاه در بازار و دیدار با نیک پرست فراهم شد.

متعاقب رسانه ای شدن تصویر این ورزشکار در حال دستفروشی در فضای مجازی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم دستور پیگیری مشکلات وی را صادر کرد و پس از دیدار صورت گرفته، طبق شنیده های «خلیج فارس» با کمک 50 میلیون تومانی به وی موافقت شد.

http://media.mehrnews.com/d/2017/03/24/3/2414376.jpg

سجاد نیک پرست در پیام تشکری که برای رسانه ها ارسال کرده، نوشته: در دیدار چهارم فروردین ماه جاری 'روزبه کردونی' مدیرکل آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یونس خسروانی مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر و فرماندار گناوه مشکلات خود را برای حضور در رقابت های آسیایی و جهانی با آنان مطرح کردم و آنان قول دادند که در ماه جاری این مشکلات را پیگیری و در حل آن بکوشند که این وعده ها امروز محقق شده است.

پس از 20 روز از وعده داده شده توسط نمایندگان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی و شهرستانی، در حین اردوی تمرینات ملی در مشهد که به پشتوانه آنان حضور یافتم در تماسی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاع دادند که همزمان با سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان بوشهر در 27 فروردین ماه جاری قول و کمک مالی وعده داده شده به اینجانب عملی شده است.

وی ضمن قدردانی از حمایت مقام های کشوری و استانی، محقق شدن وعده های داده شده را به اطلاع هم استانی های خود می رسانم و از عنایت و پیگیری همه آنان سپاسگزاری می کنم.

نیک پرست در پایان ابراز امیدواری کرده بتواند جواب محبت و لطف و توجهی را با افتخارآفرینی در رقابت های بین المللی و به اهتزار درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی بدهد.

در این زمینه
نایب‌قهرمان پارالمپیک دست‌فروشی می‌کند/ بیکارم و فریادرسی نیست