پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4056071 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1551353
کد خبر : 144399 تاریخ ثبت : 1396/1/23 09:50 نظرات تایید شده : 0

سوگواری حضرت زینب(س) در بوشهر برگزار می‌شود

حضرت زینبخلیج فارس: مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: مراسم سوگواری وفات حضرت زینب(س) در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت الاسلام یوسف جمالی ضمن تسلیت وفات حضرت زینب(س) گفت: حضرت زینب(ع) با توجه به اینکه معلمی نداشتند ولی علوم مختلف را از ناحیه خداوند دریافت می‌کردند و یک بانوی عالم و دانشمندی بودند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: یکی از ویژگی‌های این بانوی بزرگوار صبر و استقامت است که باید الگوی زنان و دختران ما قرار بگیرد و در برابر مشکلاتی که در زندگی به وجود می‌آید صبر و به خداوند متعال توکل داشته باشند.

وی افزود: اگر ما می‌بینیم که در جامعه برخی ناهنجاری‌ها به ویژه در بین بانوان و دختران وجود دارد به دلیل عدم داشتن الگوی صحیح در زندگی و عدم معرفی درست معارف اسلامی است.

حجت‌الاسلام جمالی تأکید کرد: دشمن با تمام توان و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند تا خانواده‌ها را از داشتن معارف اسلامی دور کند لذا ما باید سیره زندگی اهل عصمت و طهارت(ع) را در جامعه نشر دهیم.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ضمن عرض تسلیت وفات حضرت زینب(س) خبر داد: مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت وفات حضرت زینب(س) چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امیرالمؤمنین بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و با سخنرانی حجت‌الاسلام رکنی و مدیحه‌سرایی مداح اهل‌بیت(ع) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به گفت: این مراسم به همت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و با همکاری دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر و هیئت مناء مسجد امیرالمؤمنین بوشهر برگزار می‌شود.