پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31638954 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 50933431
کد خبر : 144366 تاریخ ثبت : 1396/1/22 19:12 نظرات تایید شده : 5
در لیگ آزادگان؛

پارس جم در یک قدمی لیگ برتر/ ایرانجوان به ماندن امیدوار شد

خلیج فارس: هفته 31 لیگ آزادگان با دو پیروزی شیرین برای نمایندگان استان بوشهر همراه شد.

خلیج فارس: هفته 31 لیگ آزادگان با دو پیروزی شیرین برای نمایندگان استان بوشهر همراه شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ پارس جنوبی جم در ادامه موفقیت هایش، در سیرجان تیم مدعی گل گهر را با یک گل شکست داد تا در خانه دوم جدول قرار بگیرد که تنها یک امتیاز با ملوان انزلی فاصله دارد.

جمی ها دوشنبه آینده میزبان ملوان انزلی هستند که در صورت پیروزی در این مسابقه، صدر جدول را در اختیار می گیرند.

ار لیگ آزادگان دو تیم بصورت مستقیم و یک تیم هم در مرحله پلی آف به لیگ برتر راه پیدا می کند که جمی ها با ادامه همین روند در هفته های پایانی، پس از سالها استان بوشهر را صاحب یک نماینده در بالاترین سطح فوتبالی کشور خواهند کرد.

ایرانجوان به ماندن امیدوار شد

در بوشهر نیز ایرانجوان میزبان فولاد یزد بود که اگرچه تا دقیقه 75 یک بر صفر عقب افتاده بود، اما با گل های حجت اسلامی و امیر تهمورثی به پیروزی رسید.

شاگردان سعید مفتخر که این فصل هم با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کردند، با این برد از جمع تیم های فانوس به دست لیگ آزادگان فاصله گرفته و تا حدود زیادی به بقا امیدوار شده اند.

ایرانجوانی ها دوشنبه آینده میهمان سپیدرود رشت خواهند بود که کسب امتیاز در این مسابقه به سود دیگر نماینده استان در صدر جدول لیگ آزادگان می باشد.