پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4110137 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1605342
کد خبر : 143955 تاریخ ثبت : 1396/1/20 10:55 نظرات تایید شده : 0

5 سال زندان مجازات حمل 3 گرم هروئین

خلیج فارس: نوجوانی 16 ساله به اتهام نگهداری سه گرم هروئین به 5 سال حبس در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبر جنوب؛ کشف راز اقدام خلافکارانه این نوجوان به دنبال دریافت گزارشهایی از سوی ساکنان محلات مختلف شهر از سوی پلیس فاش شد. وقتی مأموران پلیس شیراز در جریان اقدام های خلاف این پسر قرار گرفتند به صورت نامحسوس حرکات و رفتار او را تحت نظر قرار دادند.
 
وی هنگامی که در انتظار مشتریانش بود از سوی پلیس مورد بازجویی قرار گرفت اما بعد از تجسسهای دقیق هیچ مدرکی درباره اقدامهای او به دست نیامد. 
 
نیروهای پلیس که اطمینان داشتند این قاچاقچی در کار فروش مواد مخدر فعالیت دارد، به گشتزنی و تحقیق در خیابانهای اطراف محل توقف او پرداخته و سرانجام با به دست آوردن سرنخ هایی به او مظنون شده و او را مورد بازرسی قرار دادند.
 
در جریان بازرسی از کوله پشتی این پسر بچه سه گرم هروئین که به طور ماهرانهای جاسازی شده بود به دست آمد.
 
بر اساس اعلام پلیس، شیوه و شگردهای این پسربچه بدین صورت بود؛ در حالی که کوله پشتی حامل مواد مخدر روی دوشش بود در یکی از خیابانهای اطراف و با پای پیاده اقدام به توزیع آن میکرد. بدین ترتیب این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.
 
این پسر 16 ساله نزد قاضی پرونده مدعی شد که موادها برای مصرف خودش بوده است. با محرز بودن فروش هروئین توسط این نوجوان، او به 5 سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد.
 


کلمات کلیدی خبر : حوادث حمل هروئین مجازات