پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 836166 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5985232
کد خبر : 142424 تاریخ ثبت : 1396/1/4 11:36 نظرات تایید شده : 0

بخشدارریگ: نخبگان و دلسوزان وارد صحنه انتخابات شوراها شوند

خلیج فارس: بخشدارریگ گفت: از نخبگان، دلسوزان و فعالان اجتماعی در این بخش انتظار می رود با نام نویسی در شوراهای اسلامی شهر و روستا خودرا در معرض انتخاب مردم قرار دهند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ مسعود شیرافکن روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به برنامه های خوب دولت برای توسعه و عمران شهرها و روستا ها، مشارکت نخبگان و دلسوزان در عرصه انتخابات ضروری است.

وی با بیان اینکه دولت در شهر و روستاهای این بخش اقدام های خوبی انجام داده و شوراها باید این روند را تداوم دهند، گفت: با توجه به اعتبار مناسبی که در راستای توسعه روستاها به دهیاریها تخصیص یافته انتظار می رود افرادی که کاندید می شوند از برنامه ها و ایده های خوبی برخوردار باشند.

بخشدار ریگ اظهارکرد: تاکنون40 نفر در حوزه روستایی این بخش فرم استعلام مراجع چهارگانه را دریافت و 22 نفر از این مجموع نام نویسی کردند.

وی گفت: شوراهای پویا و فعال با ارتباط موثر با مردم شهر و روستا و مسئولان دستگاههای اجرایی می توانند توسعه متوازن و اولویت دار را در منطقه رقم بزنند.

شیرافکن افزود: مردم این بخش همانگونه که در عرصه انتخابات گذشته همگام با سایر ملت مشارکت بالایی داشتند دراین دوره نیز حضور پرشوری خواهند داشت.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.

 

کلمات کلیدی خبر : مسعود شیرافکن انتخابات