پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1349681 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23587340
کد خبر : 142155 تاریخ ثبت : 1395/12/29 07:42 نظرات تایید شده : 3
برای بازدید از نمایشگاه ساختمان و معادن؛

هیات تجاری بوشهر در عمان+ عکس

خلیج فارس: هیئتی متشکل از تجار و متخصصین ساختمانی برای بازدید از نمایشگاه بین المللی ساختمان و معادن به کشور عمان اعزام شد.

خلیج فارس: هیئتی متشکل از تجار، متخصصین و مسئولان مرتبط با موضوع ساختمانی برای بازدید از نمایشگاه بین المللی ساختمان و معادن به کشور عمان اعزام شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان؛ مهرداد ابراهیمی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان عنوان کرد: نمایشگاه ساختمان عمان با سابقه ۱۵سال برگزاری مستمر در کشور عمان بزرگترین گردهمایی در نوع خود می باشد که در آن جدیدترین تجهیزات و فن اوریهای ساختمانی به نمایش گذاشته می شود.

ابراهیمی افزود: این هیئت در اولین روز از سفر خود به ملاقات سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان رفت که این ملاقات با استقبال سفیر همراه بود. همچنین در این دیدار سفیر کشورمان از فرصت های مناسب برای توسعه فعالیت های تجاری در مسقط خبر داد.

ابراهیمی دیگر برنامه های این هیئت تحاری را بازدید از نمایشگاه ساختمان.دیدار با نائب ریئس  اتاق بازرگانی مسقط. دیدار با مدیران منطقه آزاد دقم و بازدید از کارخانه مصالح ساختمانی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه پروژه های متعدد عمرانی در عمان؛ این کشور یکی از بهترین مسیرها برای مشارکت در طرح های بین المللی می باشد.کلمات کلیدی خبر : نمایشگاه بوشهر