پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21807555 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20171658
کد خبر : 142139 تاریخ ثبت : 1395/12/30 10:34 نظرات تایید شده : 0

هیئت نظارت استان جناح سیاسی در بررسی صلاحیت‌ها مدنظر قرار ندهند

خلیج فارس: رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بوشهر گفت: اعضای هیئت نظرات بر انتخابات استان بوشهر سلیقه‌ها، جناح سیاسی و احزاب را در بررسی صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا مد نظر قرار ندهند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در کارگاه آموزشی اعضای هیئت‌های نظارت بخش و شهرستان، انتخابات شوراهای استان بوشهر با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز سال نو هدف از برگزاری این نشست را اشراف به قانون انتخابات دانست و اظهار داشت: آشنایی به قانون انتخابات یکی از مهم‌ترین وظیفه اعضای شورای نظارت انتخابات شوراها است تا بتوان زمینه انتخاباتی پرشور  و با نشاط فراهم شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که همه اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر با حساسیت ویژه انتخاب شدند تصریح کرد: امانت سختی بر عهده اعضای هیئت نظارت بر انتخابات سپرده شده که باید در این راستا امانتداری خود را  به صورت مطلوب نشان دهند.

خدری با بیان اینکه بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر و روستا رسالت مهم و سنگینی است افزود: بنا بر تصمیم  هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بوشهر افرادی به این سمت انتخاب شده‌اند که حب و بغض و سایر مسائل حاشیه‌ای هیچگونه تاثیری در فعالیتشان نمی‌گذارد.

رئیس  هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بوشهر با تاکید بر فراهم شدن امکانات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور در شهر و روستاهای استان بوشهر بیان کرد: با توجه به تمهیداتی که فرمانداران در برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت اندیشیده‌اند امیدواریم انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری شاهد باشیم.

خدری با تاکید بر دخالت ندادن سلیقه جناحی و سیاسی در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها افزود:  اعضای هیئت نظرات بر انتخابات استان بوشهر سلیقه‌ها، جناح سیاسی و احزاب را در بررسی صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا مد نظر قرار ندهند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: این اعضا در فعالیت محوله خود نباید آخرت خود را برای دنیای دیگران بفروشند.

وی با بیان اینکه همه اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بوشهر  مکلف به اجرای قانون هستند تصریح کرد:  اعضای هیئت نظارت استان بوشهر باید به گونه‌ای عمل کنند تا شائبه‌ای برای کسانی که از نظر سیاسی  دارای اختلاف با ما هستند ایجاد نشود.

خدری با بیان اینکه  استعلام منابع 4 گانه و تحقیقات از راههای  شناسایی وضعیت نامزدهای انتخابات شوراها است افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستاها پایه‌های استحکام نظام هستند و در این راستا اعضای شوراهای اسلامی باید افزایش اعتماد عمومی و حل مشکلات مردم را مد نظر داشته باشند.

 

کلمات کلیدی خبر : انتخابات شورا
-->