پویاسامانه

کد خبر : 141898 تاریخ ثبت : 1395/12/28 17:53 نظرات تایید شده : 18
پیگیری سرنوشت وعده های شاخص مسئولان استان؛

حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول

خلیج فارس: آنچه در گزارش زیر به عنوان "وعده های عملی نشده" و "عملی شده" مورد بررسی قرار گرفته، شاخص ترین پروژه های استانی بوده است که مدیران در گفتگو با رسانه ها برای آن بازه زمانی تعیین کرده اند.

خلیج فارس: سالی که به شمارش معکوس افتاده، وعده های بزرگ و کوچک مسئولان استانی کم نداشت که در راستای رسالت رسانه ای، به پیگیری سرنوشت آنها می پردازیم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آنچه در گزارش زیر به عنوان "وعده های عملی نشده" و "عملی شده" مورد بررسی قرار گرفته، شاخص ترین پروژه های استانی بوده است که مدیران در گفتگو با رسانه ها برای آن بازه زمانی تعیین کرده اند.

در صورتی که خوانندگان گرامی وعده ای شاخص مربوط به سالجاری در استان سراغ دارند که در این گزارش جا مانده، می توانند مستند به اظهارات مسئول مربوطه در رسانه ها، از طریق بخش نظرات همین خبر برای «خلیج فارس» ارسال نموده تا در گزارش های سال آینده این رسانه پیرامون وضعیت پروژه های استانی مورد پیگیری قرار بگیرد.

البته برای پیگیری سرنوشت وعده های محقق نشده سالجاری، پیگیری با مسئولان استانداری برای کسب توضیح از آنها درباره برخی مواردی که توسط آنها بیان شده، نتیجه بخش نبود، ضمن اینکه استاندار از مردادماه به بعد نشستی خبری نداشته که امکان دریافت پاسخ وی درباره سرنوشت برخی پروژه ها فراهم باشد.

در این بین، برخی مدیران استانی درباره عدم تحقق وعده خود توضیحاتی داده اند که در جدول زیر منتشر شده است.

در این بین، برخی وعده ها نیز از سوی مدیریت استان یا برخی مسئولان در آرشیو رسانه ها موجود است که اگرچه وعده زمانی مشخصی برای آن بیان نشده، اما از این سال به سال دیگر دست به دست می شود و پیگیری مستمر رسانه ها درباره آن را ضروری می سازد، نظیر: اتصال بوشهر به راه آهن، تاسیس منطقه آزاد، احداث آزادراه بوشهر- شیراز، ایجاد 5 دهکده گردشگری در شهرستان های استان، جابجایی فرودگاه بوشهر و... .

«خلیج فارس» در کنار وعده های عملی نشده امسال (با ذکر منبع رسانه منتشر کننده)، به مرور آغاز یا تکمیل برخی پروژه های امسال هم پرداخته است که در دو جدول جداگانه می خوانید، با این امید که مدیران با همان حرارتی که وعده ها را بیان می کنند، در اجرای آن و رفع موانع نیز جدیت و هم افزایی داشته باشند.

برای مشاهده جدول در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید

برای مشاهده جدول در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید

در این زمینه
رویای شیرین توسعه استان با وعده‌های مسئولان
وعده های بهار 95 که در بوشهر عملی نشدند
وعده های عملی نشده سال 94 مسئولان استان

سرنوشت مصوبات دولت در بوشهر چه شد؟/ از آمارهای استاندار تا واقعیت‎های موجود

 

-->