پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1678965 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2671302
کد خبر : 140412 تاریخ ثبت : 1395/12/15 20:53 نظرات تایید شده : 0

هیچ اشتباهی در انتخابات پذیرفتنی نیست

خلیج فارس:  فرماندار بوشهر گفت: در انتخابات هیچ اشتباهی از طرف مسئولان برگزار کننده قابل پذیرش نیست و با مدیران متخلف برخورد می شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛عباس جمشیدی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بوشهر اظهار داشت: انتخابات عرصه نمایش قدرت، انسجام و وحدت مردم ایران است و نباید دستخوش بازی‌های سیاسی شود.

وی با بیان اینکه هدف اصلی مدیران و مسئولان برگزار کننده انتخابات باید برگزاری انتخاباتی قانونمند باشد، افزود: یکی از راه‌هایی که موجب کسب اعتبار دربین مردم می شود، قانونمندی و امانت‌داری مسئولان برگزار کننده انتخابات است.

فرماندار بوشهر خاطرنشان کرد: با افرادی که از امکانات و ظرفیت‌های ادارت استفاده می‌کنند، فعالیت جناحی مدیران و تبلیغات برای یک حزب و یا جناح خاص برخورد جدی می‌شود.

جمشیدی با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: نام نویسی داوطلبین شورای شهر ۳۰ اسفند ماه سال جاری آغاز می شود و تا ششم فروردین ۹۶ ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: داوطلبان در مراکز شهرستان‌ها برای نام‌نویسی به فرمانداری‌ها و در روستاها به بخشداری‌ها مراجعه کنند.

فرماندار بوشهر همچنین در خصوص آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری خاطرنشان کرد: منابع طبیعی تنها برای افرادی که اکنون زندگی می‌کنند نیست و برای اینکه این منابع مورد استفاده آیندگان قرار گیرد باید به خوبی از آن حفاظت کنیم.

جمشیدی همچنین با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز خاطرنشان کرد: با توجه به حضور مسافران زیادی به استان بوشهر، این ایام فرصت خوبی برای معرفی آداب و رسوم بوشهر به میهمانان نوروزی است.