پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21596606 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19961058
کد خبر : 140384 تاریخ ثبت : 1395/12/15 19:51 نظرات تایید شده : 0

پرسپولیس یک قدم به قهرمانی نزدیکتر شد

خلیج فارس: شاگردان برانکو موفق شدند با دو گل نفت را شکست دهند و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ دو تیم فوتبال نفت تهران و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۲۵ در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان برانکو موفق شدند با دو گل نفت تهران را شکست دهند و یک قدم دیگر به قهرمانی در لیگ شانزدهم نزدیک‌تر شوند.

دقیقه ۵ : پاس بلند مدافعان پرسپولیس پشت خط دفاعی نفت تهران فرود آمد و در حالیکه علیپور با دروازه‌بان نفت تک به تک شد، نادر صفرزایی دروازه‌بان نفت در حرکتی عجیب توپ را بیرون از محوطه جریمه با دست لمس کرد و مانع از صاحب توپ شدن مهاجم پرسپولیس شد. داور نیز خطای هند گلر نفت را گرفت و او را از زمین مسابقه اخراج کرد.

دقیقه ۶ : با اخراج صفرزایی، علی دایی مجبور به فرستادن گلر دوم خود به زمین مسابقه شد و به همین منظور، شهاب عادلی جایگزین ایمان مبعلی که بیشترین پاس گل را در لیگ شانزدهم داده است، شد.

دقیقه ۸: خطایی که به سود پرسپولیسی‌ها پشت محوطه جریمه گرفته شد، با ضربه‌ی خطرناک سروش رفیعی از کنار دروازه به بیرون رفت تا نخستین خطر بازی توسط سرخپوشان پایتخت ایجاد شود.

دقیقه ۴۳: سانتر جلال حسینی با ضربه سر علیپور همراه شد که این توپ به تیر دروازه نفتی‌ها برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۵۱ : کرنر بازیکنان پرسپولیس توسط یاران نفت برگشت داده شد و توپ برگشتی با شوت سرکش نریمان‌جهان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: حرکت زیبای صادق محرمی از سمت راست و عبور او از مدافع حریف، با پاس در عمق زیبای این بازیکن جوان همراه شد که توپ از مقابل پای طارمی رد شد و به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: محسن مسلمان خطایی روی فرشاد احمدزاده اعلام شده بود را با ضربه ای آرام برای سروش رفیعی کاشت تا شوت سهمگین شماره هفت پرسپولیس به کنج دروازه شاگردان دایی بوسه بزند.

دقیقه ۶۵: اوت دستی بلند شاگردان علی دایی در محوطه جریمه به طور اتفاقی به ایگور پراهیچ رسید که شوت این بازیکن از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: صادق محرمی روی استارتی سریع سه بازیکن نفت را از پیش‌رو برداشت و با گلر جوان نفت تک به تک شد اما ضربه این بازیکن به پای دروازه‌بان برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۷۵: مهدی طارمی پاسی زیبا را به محوطه جریمه فرستاد که این توپ به علیپور رسید و شوت این مهاجم با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲: ضد حمله شاگردان برانکو با حرکت طارمی همراه شد و پاس مهاجم پرسپولیس به سروش رفیعی رسید که شوت آرام این بازیکن در اختیار دروازه‌بان نفت قرار گرفت.

دقیقه ۸۷: ضد حمله‌ی پرسپولیسی‌ها باز هم با حرکت طارمی همراه شد و این بازیکن پس از عبور از مدافع نفت، به زیبایی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

سرخپوشان پایتخت با این ترکیب به مصاف شاگردان علی دایی رفتند: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع‌خواه، سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، شهاب کرمی، محسن مسلمان، سامان نریمان‌جهان، سروش رفیعی، مهدی طارمی و علی علیپور.

برای نفت تهران نیز این بازیکنان در میدان حاضر شدند: ناصر صفرزایی(دقیقه ۵ )، رضا علیاری، احمد آل نعمه،ایگور پراهیچ، علیرضا عزت کرامت، اکبر صادقی، آندرانیک تیموریان،فرید محمدی زاده، ایمان مبعلی( دقیقه ۶ جای خود را به شهاب عادلی داد)، محمد قاضی و امیر ارسلان مطهری

 

-->