پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4907919 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10044915
کد خبر : 139296 تاریخ ثبت : 1395/12/7 17:27 نظرات تایید شده : 0

طرح نشاط اجتماعی به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: طرح نشاط اجتماعی به زودی در استان بوشهر به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهد شد .

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ عباس برزگرزاده در همایش منطقه‌ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اهمیت سازمان های مردم نهاد اظهار داشت: وزارت کشور در ارتباط با آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن با ۹ دستگاه اجرایی تفاهم نامه منعقد کرده است.

وی افزود: تصمیمات اتخاذ شده در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی منجر به نتیجه نمی‌شود مگر اینکه سمن‌ها تقویت شود و اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر را در پیش بگیرند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر با بیان اینکه این دفتر آمادگی حمایت از سازمان‌های مردم نهاد را دارد، اضافه کرد: توان سازمان های مردم نهاد قابل توجه است و در عرصه های مختلف اشتیاق فعالیت سمن ها یک شوق مردم و از جنس مردم است و دولتی نیست.

برزگرزاده با اشاره به اینکه توسعه فعالیت‌های اجتماعی نباید تک صدایی باشد، اضافه کرد: طرح نشاط اجتماعی به زودی در استان بوشهر به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ خواهد شد و همکاری اصلی در اجرای این طرح، سازمان‌های مردم نهاد هستند.

وی اضافه کرد: اقدام دیگر در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، راه‌اندازی مرکز رصد اجتماعی است تا در این مرکز هم از نظرات سازمان‌های مردم‌نهاد بهره ببریم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر یادآور شد: مرکز جامع رصد اجتماعی برای آسیب‌شناسی و ارائه طرح و آمار آسیب‌های اجتماعی ایجاد شده و در این بخش هم خواستار کمک سازمان‌های مردم‌نهاد هستیم.

 

-->