پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26509231 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11686839
کد خبر : 138915 تاریخ ثبت : 1395/12/4 12:04 نظرات تایید شده : 0

نخستین همایش ملی دانشگاه سبز در بوشهر

خلیج فارس: نخستین همایش ملی دانشگاه سبز با مشارکت وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر آغاز شد.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ دبیر اجرایی همایش ملی دانشگاه سبز گفت: این همایش به مدت 2 روز با هدف آشنایی با تجارب و دستاوردهای پژوهشی و فناوری در زمینه استفاده از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف انرژی در دانشگاههای کشور در بوشهر برگزار می شود.

احمد جامه خورشید در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران افزود: در آیین افتتاحیه این همایش کارشناسانی از سازمانهای حفاظت محیط زیست، برنامه و بودجه، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نمایندگان دانشگاههای کشور و مسئولان استان بوشهر حضور دارند.

وی اضافه کرد: 50 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که بخشی از آنها در مدت برگزاری همایش ارائه می‌شود.

جامه خورشید ادامه داد: عصر امروز 2 نشست با عنوان های 'دانشگاه سبز و مدیریت آب و پساب' و 'دانشگاه سبز و بهینه سازی مصرف انرژی' با هدف ارائه تجربیات دانشگاههای کشور در این بخشها برگزار خواهد شد.

وی گفت: کارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی، نشست دانشگاه سبز و حفظ محیط زیست با حضور کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این همایش است.