پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8857900 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2111161
کد خبر : 138460 تاریخ ثبت : 1395/12/1 17:25 نظرات تایید شده : 0

رشد ۵۷ درصدی فعالیت سمن‌ها در بوشهر

خلیج فارس: معاون استاندار بوشهر گفت: آمارها نشان می دهد که سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در استان رشد ۵۷ درصدی داشته است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست کمیسیون مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید استان بوشهر در راستای توسعه و بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر  جهش قابل توجهی داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: آمارها نشان می‌دهد که دولت تدبیر و امید، سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در استان رشد ۵۷ درصدی داشته‌اند.

وی گفت: آموزش مناسب و جهت‌دهی درست برای فعالیت در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر به سازمان‌های مردم نهاد امری ضروری است که این موضوع در اولویت ما قرار دارد.

گراوند از برگزاری همایش منطقه‌ای صیانت و گفتمان‌سازی اجتماعی‌کردن مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و افزود: تمامی دستگاه‌های مرتبط در راستای حمایت از سازمان‌های مردم نهاد در راستای برگزاری این همایش همکاری لازم را داشته باشند.

معاون استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: اگر از ظرفیت‌ سازمان‌های مردم‌نهاد به‌خوبی استفاده شود و مورد حمایت قرار گیرند آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش خواهد یافت.

وی گفت: رویکرد استان بر مبنای استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد در اجرای طرح‌های اجتماعی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی است و از آنها حمایت لازم خواهیم کرد.

 

-->