پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 699614 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5800628
کد خبر : 138104 تاریخ ثبت : 1395/11/28 20:42 نظرات تایید شده : 0

حضور 3 وزیر در استان خوزستان

خلیج فارس: استاندار خوزستان با تاکید بر این که سه وزیر دولت یازدهم با حضور در این استان از نزدیک مسائل و مشکلات از جمله معضل ریزگردها را بررسی کردند، گفت: تمام تلاش دولت این است که به وضعیت پایداری در خوزستان برسیم.

به گزارش«خلیج فارس»؛ غلامرضا شریعتی روز پنج شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: وزیران نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی در روزهای گذشته برای رسیدگی به استان خوزستان سفر کردند.

وی افزود: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر مسائل و آسیب های اجتماعی، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی مسائل ریزگردها و راهکارهای عملیاتی برای مقابله با آن و حمید چیت چیان وزیر نیرو مسائل و مشکلات اخیر در بخش آب و برق استان خوزستان را از نزدیک بررسی کردند.

وی ضمن تشکر از پیگیری و انجام اقدامات لازم دولت تدبیر و امید برای حل مشکلات و کاهش و رنج های مردم استان خوزستان اظهارامیدواری کرد: این رفت و آمدها اثر مهمی در ارتقای این استان داشته باشد و تا آن جایی که امکان دارد بتوان مشکلات را کاهش داد تا رضایت مندی مردم عزیز خوزستان را در پی داشته باشد.

استاندار خوزستان تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که در خوزستان به وضعیت پایدار برسیم.
 


کلمات کلیدی خبر : وزیر خوزستان دولت