پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 698818 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5799833
کد خبر : 138088 تاریخ ثبت : 1395/11/28 17:21 نظرات تایید شده : 0

اسناد اف بی ای از اسرار خانوادگی ترامپ پرده برداشت+عکس

خلیج فارس: سازمان " اف بی آی " با انتشار اسنادی از خانواده ترامپ روشن کرد که پدر وی فردی به شدت نژاد پرست بوده است.
 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایران آنلاین؛ در این اسناد آمده است که پدر وی با سیاهانی که مستاجر، کارکنان و کارفرمایان شرکت او بوده اند رفتاری نامناسب داشته و حتی تاکید کرده که باید از شر سیاهان خلاص شد .
 
بنا بر اسناد تامپ و پدرش علاقه چندانی به انجام معامله با سیاهان نداشته اند . در اسناد " اف بی آی " بررسی می شود که در سال 1970 میلادی ترامپ و پدرش رفتاری خصمانه با متقاضیان سیاه پوست در معاملات خود داشته و حق آنها را ضایع کرده اند .
 
در این اسناد از املاک و مستغلاتی سخن گفته شده که دونالد و پدرش "فرد" درگیری های خاصی درباره اجاره املاک و یا فروش آنها به سیاهان داشته و پدر ترامپ تاکید کرده بود که با سیاهان معاملاتی نداشته باشند . اکنون با رفتارهای غیر اخلاقی و نژادپرستانه " دونالد ترامپ  به خوبی می توان فهمید که این رفتار در خانواده ترامپ ها موروثی است و به همین دلیل ترامپ با مهاجران رفتاری غیر عادی از خود نشان داده و قوانین دست و پاگیری را وضع کرده است .
 
در یکی از اسناد پدر ترامپ " فرد" نوشت هر طور است از دست سیاهان خلاص شویم . در پی این تصمیم وی با پرداخت مسکن های ارزان 500 دلاری در آن زمان به نوعی از مشتریان سیاه خود فاصله گرفت .
 
 
در این اسناد با یکی از دربان های ساختمان در بروکلین در سال 1974 میلادی نیز مصاحبه ای صورت گرفته است که پرده از رفتار نژادپرستانه پدر ترامپ برداشته است .این مرد در گفتگوهای خود بیان کرد که در صورت پیدا شدن یک مشتری سیاه پوست برا یاجاره مسکن وی باید تاکید می کرد که آنها آپارتمانی برای اجاره ندارند و تنها دلیل این کار سیاه رنگ بودن پوست مستاجر بوده است  و در صورت تائید " فرد " برای دادن اجاره آپارتمان باید دو برابر قیمت معملو به مشتری سیاه اجاره داده می شد.
 
به عبارتی الگوی رفتاری با مشریان سیاه کاملاه نژادپرستانه و مغرضانه بوده است .
 
با انتشار این اسناد ترامپ هر گونه رفتار نژادپرستانه خود و پدرش را علیه سیاه پوستان تکذیب کرده است این در حالی است که اسناد به وضوح این موضوع را تائید می کند.
 


کلمات کلیدی خبر : ترامپ