پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9534025 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2783792
کد خبر : 137930 تاریخ ثبت : 1395/11/27 16:32 نظرات تایید شده : 0

افزایش فضای آموزشی دانشگاه خلیج فارس

خلیج فارس:  استاندار بوشهر گفت: فضای آموزشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر ۳۱ درصد افزایش یافت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست هیئت امنای دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی برای توسعه دانشگاه‌ها در استان بوشهر برداشته شده و طرح‌های خوبی در دست اجرا است.

وی با اشاره به افزایش ۳۱ درصدی فضای آموزشی دانشگاه خلیج فارس بوشهر، ادامه داد: هم‌اکنون این دانشگاه دارای شش هزار و ۷۰۰ مترمربع فضای آموزشی است.

استاندار بوشهر همچنین از افزایش ۴۵ درصدی فضای خوابگاهی دانشگاه خلیج فارس بوشهر خبر داد و اضافه کرد: دو هزار و ۳۷۶ مترمربع فضای خوابگاهی در این دانشگاه وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه تعداد دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر با ۳۱ درصد افزایش به شش هزار و ۳۰۰ دانشجو رسیده است، بیان کرد: اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز از ۱۶۷ نفر به ۲۳۱ نفر افزایش یافته است.

سالاری از تلاش ویژه برای رفع مشکلات دانشگاه خلیج فارس خبر داد و افزود: این دانشگاه ۱۵ میلیارد تومان بدهی دارد که بخش عمده‌ای از این بدهی‌ها بدهی هزینه‌ای است.

 

-->