پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1349392 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23587051
کد خبر : 137690 تاریخ ثبت : 1395/11/26 10:31 نظرات تایید شده : 0

اولین نمایشگاه کشاورزی و شیلات در بوشهر

خلیج فارس: اولین نمایشگاه کشاورزی،محصولات ارگانیک، گلحانه، نهادهای کشاورزی، آبیاری، دامپروری،شیلات و آبزیان از 27 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی نمایشگاههای بوشهر، مهرداد ابراهیمی گفت: اولین نمایشگاه کشاورزی، محصولات ارگانیک و دامپروری استانم بوشهر با هدف معرفی دستاوردها  و پتانسیل های تولید و عرضه محصولات گواهی شده و ارگانیک، معرفی صنایع تبدیلی، فرآوری و بسته بندی، شناسایی مزایای شبکه آبیاری قطره ایف معرفی پتانسیل های موجود در بخش کشاورزی و صنایع طبیعی در فضایی به متراژ 3500مترمربع در تاریخ 27الی 29 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار میگردد.

مدیرعامل شرکت نمابشگاههای استان عنوان کرد: استان بوشهر با در برداشتن بیشترین مرز آبی با خلیج همیشگی فارس یکی از ا ستانهای مهم و استراتژیک کشور میباشد که تا کنون توانسته گامهای بلندی در مسیر توسعه بردارد و با توجه به پتانسیل بالای این استان در زمینه کشاورزی و شیلات وآبزیان از جایگاهی ویژه در این زمینه را به خود اختصاص داده است. لذا اولین نمایشگاه کشاورزی، محصولات ارگانیک،گلخانه،ابیاری،دامپروری و شیلات و آبزیان را با هدف برقراری ارتباط میان همه فعالان در این حوزه برنامه ریزی نمودیم.

وی ادامه داد: تجهیزات و ماشین آلات صنایع کشاورزی، شرکتهای تولیدی کود،بذر،سموم،خوراک دام و طیور، واحدهای عمل آوری ، تولید غذای آبزیان و شرکت های فعال در حوزه انجماد،بسته بندی و صادرات ماهی و میگو،سیستم های برودتی و سردخانه ای، زنبورداری ازجمله حاضران این نمایشگاه میباشد.

گفتنی است این نمایشگاه از 27لغایت 29 بهمن ماه  از ساعت 15 الی 21 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان آماده بازدید علاقمندان میباشد.