پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24292749 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1354476
کد خبر : 137646 تاریخ ثبت : 1395/11/26 08:22 نظرات تایید شده : 0

دردسر جدید برانکو برای بازی با سپاهان

خلیج فارس: دو بازیکنی که به بازی در پست دفاع وسط آشنایی دارند اما ذاتا دفاع وسط نیستند.علاوه بر حضور این دو بازیکن در دفاع وسط، پرسپولیس در پست دفاع راست و چپ باید ترکیب جدید را آزمایش کند.
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ورزش سه؛ در پی اعلام رای کمیته انضباطی سید جلال حسینی مدافع ملی پوشان از انجام بازی مقابل سپاهان اصفهان محروم شده است.
 
اتفاقی که باعث می شود پرسپولیس دو مهره اصلی خط دفاع خود را به همراه نداشته باشد. پیش از سید جلال، محمد انصاری به دلیل برخورد بطری به سرش در حاشیه دربی دچار بی هوشی شد و به دلیل مصدومیت و ضربه خفیف مغزی به این دیدار نخواهد رسید.
 
با این اتفاق پرسپولیس چاره ای ندارد جز اینکه شهاب کرمی خرید تازه خود در پست هافبک دفاعی را به شرایط مسابقه برساند و قلب دفاع خود را به زوج حسین ماهینی و محسن ربیع خواه بدهد.
 
دو بازیکنی که به بازی در پست دفاع وسط آشنایی دارند اما ذاتا دفاع وسط نیستند.علاوه بر حضور این دو بازیکن در دفاع وسط، پرسپولیس در پست دفاع راست و چپ باید ترکیب جدید را آزمایش کند.
 
ممکن است صادق محرمی و رامین رضاییان در پست دفاع کنار بازی کنند یا بازهم فرشاد احمدزاده دفاع چپ این تیم باشد.
 
نکته جالب اینجاست در مقطع حساس کنونی تنها زمانی بود که دو بازیکن اوکراینی به خصوص پلی یانسکی کاملا به کار پرسپولیس می آمد اما این دو بازیکن از روز چهارشنبه ایران را ترک کرده اند و دیگر در دسترس نیستند تا امید حضور این بازیکنان به صفر برسد.
 
البته باشگاه پرسپولیس بدنبال جذب یک بازیکن دفاعی در ٢٤ ساعت آینده است تا این اتفاق کمی از بحران دفاعی این تیم کم کند.
 
پرسپولیسی ها بعد از شکست در دربی بیش از گذشته به کسب نتیجه برابر سپاهان نیاز دارند.
 
 
کلمات کلیدی خبر : برانکو سپاهان
-->