پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4372818 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9510912
کد خبر : 137506 تاریخ ثبت : 1395/11/25 10:06 نظرات تایید شده : 0

مدیرعامل هلال‎احمر بوشهر: استفاده از نیروی بومی در استخدام مدنظر است

خلیج فارس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: بومی گرایی و استفاده از نیروهای فعال واجد شرایط در استخدام این جمعیت مدنظر است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حسین درویشی روز یکشنبه شب در دومین جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم افزود: دراین ارتباط و با پیگیریهای صورت گرفته در سال جاری نیروهای بومی به جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم افزوده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروز جمعیت هلال احمر بعنوان نشان همدلی و خدمت در جامعه شناخته می شود، گفت: با توجه به اینکه این جمعیت به عنوان نهادی خیریه و عام المنفعه است، باید هر چه بهتر برای رشد و توسعه زیر ساخت های داوطلبانه آن کوشید.

درویشی اظهار کرد: مجتمع اداری، امدادی، فرهنگی، آموزشی در دست ساخت جمعیت هلال احمر دیلم در صورت تخصیص اعتبار به استان، روند ساخت و ساز آن سرعت خواهد گرفت.

وی گفت: تکمیل این مجتمع می تواند برای جمعیت شهرستان دیلم هم درآمد زا باشد و هم مشکل ساختمان اداری فعلی را که با کمبود فضا و مکان مناسب است برطرف کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر با اشاره به مصوب های جلسه قبلی شورای اداری شهرستان دیلم در باره تجهیز درمانگاه فاطمه الزهرا (س) توسط جمعیت هلال احمر استان بوشهر، افزود: در این زمینه پیگیریهای لازم در استان و کشور صورت خواهد گرفت که در صورت تحقق در بخش بهداشت و درمان و جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم تحول ایجاد می شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم هم گفت: این جمعیت در بهمن ماه امسال برنامه های متنوعی از قبیل برگزاری دوره تخصصی اسکان اضطراری و طراحی اردوگاه استان به میزبانی شهرستان دیلم، طرح امید اجتماعی در شهر دیلم و بخش ها و روستاهای تابعه، طرح کاروان سلامت، دوره های آموزشی کمکهای اولیه و امداد و نجات، طرح دادرس ویژه مدارس، طرح خادم برگزار کرد.

سیف الله غلامی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم با در نظر گرفتن محل اداری نامناسب فعلی خود از نیروها و داوطلبانی فعال برخوردار است که با همدلی شورای اجرایی این قطب راهبردی استان بوشهر توانسته در ارایه خدمات امدادی و داوطلبانه و آموزشی با تمام کاستی ها و کمبود ها برگ زرینی را در کارنامه خود داشته باشد.

 

-->