پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4056140 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1551422
کد خبر : 136785 تاریخ ثبت : 1395/11/20 13:31 نظرات تایید شده : 0

توسعه علم‌آموزی در استان به صورت زیرساختی انجام می‎شود

خلیج فارس: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: توسعه علم‌آموزی در استان بوشهر به صورت زیرساختی در حال انجام است.

http://media.mehrnews.com/d/2017/02/08/3/2370248.jpg

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عباس جمشیدی صبح چهارشنبه در مراسم تجلیل از دانش آموزش برتر علمی و فرهنگی مرحله استانی و کشوری خارگ اظهار کرد: اگر اقداماتی در جزیره خارگ رقم خورده است، خدمات یک دولت به معنای خاص کلمه نیست، این موارد خدمات نظام مقدم اسلامی است که مدیریت آن در اختیار یک دولت با نام مشخص تدبیر و امید است.

وی بیان کرد: اگر کاری انجام شده حق اهالی شریف خارگ است که در طول دفاع مقدس به تعداد روزهای آن بمباران شده است؛ در مقابل ایثارگری‌ها و فداکاری‌های اهالی شریف خارگ داریم کمترین کار را انجام می‌دهیم و اگر کاری صورت گرفته در سایه همدلی مردم خارگ است.

فرماندار بوشهر افزود: ایران اسلامی جزیره آرام و امن است و این جزیره آرام و امن را مدیون امام(ره)، شهدا و تدبیر مقام معظم  رهبری می‌دانیم، معنی ناامنی را در کشور همسایه به خوبی لمس کردیم.

جمشیدی تصریح کرد: اختلاف دیدگاه همیشه وجود دارد و کسی مخالف اختلاف دیدگاه نیست؛ در خارگ اختلاف دیدگاهی وجود دارد ولی همه در یک کشتی به نظام مقدس اسلامی هستیم و همزبانی و همدلی در جزیره خارگ زبان‌زد خاص و عام است و امروزه سخت نیازمند به وحدت هستیم.

فرماندار بوشهر با بیان اینکه راه توانمندسازی، علم‌آموزی است، افزود: استاندار بوشهر این موضوع را به‌صورت زیر ساختی در شورای آموزشی استان راه‌اندازی کرده است و علم آموزی و توانمندسازی از پیش دبستانی آغاز شده است. نیازمند به ساختن آینده‌سازان کشور هستیم.

 کلمات کلیدی خبر : عباس جمشیدی علم‌آموزی