پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32462828 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51755798
کد خبر : 135797 تاریخ ثبت : 1395/11/14 13:32 نظرات تایید شده : 0

دبیر کل پایداری: ترامپ هیچ غلطی نمی تواند بکند

خلیج فارس: دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند چون انقلاب اسلامی صاحب دارد و ملت ایران پا در رکاب رهبری ایستاده اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی چهارشنبه شب در جشن سالگرد پیروزی انقلاب در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان بیان کرد: علت اینکه آمریکا نمی تواند کاری از پیش ببرد این است که این کشور و انقلاب صاحب دارد.

نماینده سابق تهران در خانه ملت اظهار کرد: برخی بر این باورند که این نظام و انقلاب صاحب ندارد بنابراین هر کاری دوست دارند انجام می دهند.

وی با عنوان اینکه 'آمریکا سگ کیه' گفت: این دوره آن زمانی نیست که امام حسن مجتبی (ع) را تنها گذاشتند چون ما زنده هستیم و رهبرمان را تنها نمی گذاریم.

حجت الاسلام آقا تهرانی اضافه کرد: اشخاصی که به محدودیت در اسلام اعتقاد داشتند و آن را مطرح می کردند هم اینک در آمریکا به سر می برند.

وی با ذکر اهمیت خودسازی در ظهور امام زمان (عج) بیان کرد: یکی از علل تاخیر در ظهور حضرت حجت (عج) نقص در کارهای انسان است با این وجود تلاشی برای رفع معایب نمی شود.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: استقبال نکردن انسان از نقدهای صحیح و سازنده و برخورد تند و زننده با منتقدان موجب حضور انسانها چابلوس و دروغگو در اطراف اشخاص می شود.
حجت الاسلام آقاتهرانی بیان کرد: برخی با حضور در راهپیمایی ها با امام راحل و مقام معظم رهبری بارها بیعت کردند ولی در فتنه هم حضور یافتند.

وی تصریح کرد: انسان حتی در صورت بستن عهد و پیمان با فرد کافر باید بر عهد خود وفادار باشد پس شما که با امام و رهبری بیعت کردید چرا بر روی قول خود نایستادید؟

وی هدف از انقلاب را دستیابی به حکومت حضرت حجت (عج) ذکر کرد و افزود: ملت ایران انقلاب کردند تا هنگام انتخاب، بین صالح و اصلح قرار گیرند نه اینکه مجبور شوند بین فاسد و افسد یکی را انتخاب کنند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تاکید کرد: باید فرامین ولایت فقیه و رهبری را گوش داده و با آشنایی به این راه در این مسیر گام برداشت.

حجت الاسلام آقا تهرانی یاداوری کرد: دین مبین اسلام در گذشته اقلیت بوده اما با انقلاب، بنیانگذار کبیر انقلاب فرمودند 'دین ما عین سیاست ماست' و 'دین مبین اسلام زنده است' که این نوع دفاع منجر به غالب شدن دین مبین اسلام شد.