پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14846551 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 13133823
کد خبر : 134398 تاریخ ثبت : 1395/11/5 15:16 نظرات تایید شده : 0

تامین گاز پایدار و مطمئن در پارس جنوبی برای کل کشور

خلیج فارس:  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: با همت و تلاش متخصصان جوان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد تامین گاز پایدار و مطمئن برای مردم کشور هستیم.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حمیدرضا عراقی با اشاره به تلاش بی‌وقفه کارکنان در این مجتمع گفت: کار در شرکت ملی گاز در عین سختی و مشقت‌های فراوان، روحیه بخش نیز است، چرا که ثمره‌ تلاش و کار سخت آنها در این مجتمع، خدمت مستقیم به مردم کشور است.

وی در ادامه افزود: فعالیت‌های عظیم شرکت ملی گاز ایران اکنون فرامرزی شده و رشد و توسعه‌ آن، تاثیر بسیار مهمی در اقتصاد منطقه‌ای و جهانی دارد که این خود نکته‌ای بسیار مهم و حیاتی است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به قطع گاز ترکمنستان و مشکلاتی که برای برخی پالایشگاه به وجود آمده افزود: همراهی و همگامی با یکدیگر در مصرف بهینه‌ گاز، می‌تواند گام‌های بسیار موثری در راستای رفع این مشکلات باشد.

وی گفت: اکنون با همت و تلاش متخصصان جوان مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد تامین گاز پایدار و مطمئن برای مردم کشور هستیم که این مهم یک دستاورد عظیم است.

عراقی در ادامه با اشاره به توان و خلاقیت کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: امروز شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و جوانان شاغل در این مجموعه برای دیگران الگو محسوب می‌شوند و از آنان به عنوان شخصیت‌های مهم گازی در کشور یاد می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: اکنون برای من مایه غرور و افتخار است که در جمع شما عزیزان مشغول به کار هستم و در سربلندی کشورم سهیم می‌باشم.

وی گفت: سازمان‌ها و شرکت‌ها باید از خلاقیت، تجربه و شخصیت شما کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی یک کتاب بنویسند که همه با فعالیت‌ها و اقدامات تاثیرگذار شما آگاه شوند.

در ابتدای جلسه که در محل سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار شد، مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گزارشی کامل از عملکرد مجتمع ارائه کرد.

-->