پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32451990 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51744980
کد خبر : 134375 تاریخ ثبت : 1395/11/5 13:56 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصره

خلیج فارس: پلیس ضد شورش برزیل وارد زندان "الکاکوز" در نزدیکی شهر "ناتال" شده که در طول هفته گذشته، صحنه قتل حداقل ۲۶۶ تن در جریان درگیری های خشونت‌بار میان زندانیان بوده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرادید؛ این زندان که در شمال شرقی برزیل واقع شده، پس از شروع درگیری‌ها به تصرف شورشیان در آمده بود. درگیری‌های زندان الکاکوز، میان دو باند تبهکار موارد مخدر رخ داده و طی آنن صدها زندانی علاوه بر درگیر شدن با ماموران، به جان یکدیگر افتاده‌اند.

به گفته پلیس، بسیاری از قربانیان درگیری‌ها، زندانیانی هستند که حاضر به پیوستن به باندهای تبهکار رقیب نشده اند. پیش‌تر یکی از مدیران زندان الکاکوز گفته بود که نیروهایش شاهد بریده شدن سر برخی از زندانیان در جریان درگیری‌ها بوده‌اند. 

این سومین شورش در زندان‌های برزیل طی پنج هفته گذشته است. پیش از این هم حدود ۱۰۰ زندانی در جریان شورش‌های جداگانه در دو ایالت آمازون و رورایما کشته شده بودند. 

تصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصرهتصاویر/ زندانیان شورشی برزیل در محاصره