پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21808060 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20172162
کد خبر : 133837 تاریخ ثبت : 1395/11/2 09:20 نظرات تایید شده : 1

تاج: دو جلسه چند ساعته با کی‎روش داشتیم

خلیج فارس: رییس فدراسیون فوتبال از برگزاری جلساتی با سرمربی تیم ملی در مورد اردوها و تدارکات خبر می دهد. 

 
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ مهدی تاج که به واسطه انتخابش به عنوان عضو کمیته مسابقات فیفا در دسترس خبرنگاران قرار گرفته بود در مورد مشکلات تیم ملی صحبت کرده است. 
 
رییس فدراسیون فوتبال از جلساتی خبر داده که با کی روش برگزار کرده اند:«دو جلسه چند ساعته با کی روش داشتیم. این جلسات در روزهای سه شنبه و جمعه برگزار شد. هم ما و هم او در حال فکر کردن برای شرایط پیش رو هستیم و باید سخت تلاش کنیم تا تیم ملی فوتبال مقابل رقبایش به موفقیت برسد. همه تلاش مان را می کنیم شرایط موجود را به شرایط مطلوب برسانیم. کی ‌روش نگرانی ‌هایی دارد که امیدوارم همکاری همه جانبه اهالی فوتبال، باشگاه‌ ها و صاحب نظران موجب شود برای اولین بار شاهد حضور دو دوره پیایی در جام جهانی باشیم».
 
 
مهدی تاج هر چند در مورد جلسات توضیح داده اما در مورد اینکه چرا عصبانیت کی روش فروکش نمی کند توضیحی نداده. در اصل رییس فدراسیون فوتبال نگفته که چه چیزی سرمربی تیم ملی را تا این حد عصبانی کرده که در دو هفته 7بار بیانیه داده و مصاحبه کرده است. 
 
تاج البته در این مصاحبه درباره رابطه نه چندان خوب کی روش و برانکو هم توضیحی نداده :«باید نقطه پایان تمام اختلافات و اختلاف سلیقه‌ ها به صعود به جام جهانی ختم شود. در این مسیر مشکلات متعددی وجود دارد که باید با هماهنگی و همدلی مرتفع شود».
 
کلمات کلیدی خبر : فدراسیون فوتبال
-->